2726

حالًا اون كسي ك رفته با اين خانوم 

اگه واقعا شما رو ب خاطر اين خانوم ترك كرده 

لايق كلمه مقدس عشق نيست هي نگو عشقم عشقم 😐😐😑

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درک راضی نیست رفته با یکی که همسن پسرشه رفیق شده باعث جدایی من از عشقم شده

عزیزم من که اصلا نمیشناسم اون آقارو ولی بنظر شما پسری که میره با همسن مادرش دوس میشه مرده زندگیه اینکه خیلی راحت از شما گذشته رفته با یکی دیگه ؟؟ نمیخوام قضاوت کنم کسی رو چون هیچ اطلاعاتی ازایشون ندارم ولی اگر چیزیه که من گفتم شما باید خداروشکر کنی امیدوارم یه آدم خیلی خیلی بهتر نصیبت بشه دوست عزیزم بسپار دست خدا❤

2728

شاید نیت شومی تو کاره🤒🙄

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
فک کنم جدا شده

شاید واسه همین ترجیح داده با اون باشه به هر حال اون ازاده دیگه از یه لحاظایی منظورمو متوجه میشی حتما .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706