2726

خب گریه نداره که میری عمل میکنی تموم میشه از هیچی نترس تو خیلی قوی تر از این حرفایی مطمئن باش عزیزم

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب گریه نداره که میری عمل میکنی تموم میشه از هیچی نترس تو خیلی قوی تر از این حرفایی مطمئن باش عزیزم

وااای نگین توروخدا خیلی از عمل میترسم یعنی تازه داشتم برای بارداری اقدام میکردم چقد بدبخت شدم 

فقط آرامش خودتو حفظ کن. عمل آپاندیس عمل راحتیه ولی درد زیادی داره. از اتاق عمل که میای دردت زیاده فقط نترس چون بعد چندساعت آروم میشی و مسکن های قوی بهت میزنن. هر وقت درد داشتی فقط بدون که موقته و تحملش کن و نگران هیچی نباش

إن شاالله که زود خوب بشی گلمعلائمت چی بود رفتی بیمارستان متوجه شدن ترکیده؟  منم دو روزه زیر دل ...

گلم از ساعت ده تا الان درد داشتم الان هی کم و زیاد میشه یعنی اون ساعتای قبل مردم از درد 

علایم چی داری ؟تهوع درد کشاله ران دل درد ایا مثلا با دفع گاز دردت اروم میشه ؟یا سونو گرافی کردن تشخی ...

درد داشتم امدم بیمارستان دکتر تشخیص داد و آزمایش دادم 

من خودم با درد معده که دوروز طول کشید و روز سوم دیدم که معده م اروم نمیشه اخر شب درد معدم بدتر شد رفتم دکتر سونو گرافی کردن مایع ازاد دیدن و داخل ازمایشم عفونت بود متوجه شدن ترکیده  و متاسفانه عمل باز شد 

2706