2733
2734
عنوان

امروز رفتم بانک یه آقایی دنبالم راه افتاد😠

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 31 پست
بابا خوبه که من هر روز شیش ونیم میرم پیاده روی چندروز پیش یه پرای افتاد دنبالمون میرفت جلو وای میس ...

آره منم میترسم دیگه بیرون برم😞

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

یه بارم تو محرم امسال سر ظهر یه پرایدبا لباس مشکی عذا حالت محترمانه گفت ببخشید خانم  منم فکر کردم آدرس میخاد گفتم بفرمایید گفت این نزدیک ها کسی میشناسی نیازمند باشهگفتم والا اطلاع ندارم برید از سوپر مارکت بپرسید گفت حالا میشه شمارتون بدین منم زورم گرفت گفتمامام حسین بزنتت

بر نارفیقان شرم باد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم تو محرم امسال سر ظهر یه پرایدبا لباس مشکی عذا حالت محترمانه گفت ببخشید خانم  منم فکر کر ...

خخخخخخ اون دیگه خیلی زبل خان بوده😂

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2731
این موردها همه ما خانوم ها زیاد اتفاق میفته برامون

واقعا متاسفانه😞

واقعا متاسفانه😞

یه بار تو عالم خودم داشتم فکر می کردم یهو لبخند امد رو لبم دیدم یکی هم لبخند زنان داره نگام میکنه تا نگو نگام رو چهره طرف بوده داشتم بهش لبخند میزدم..اونم کوتاهی نکرده بنده خدا

بر نارفیقان شرم باد
این موردها همه ما خانوم ها زیاد اتفاق میفته برامون

یه روز پسرم و صبح بردم مدرسه چند سال قبل بود برگشتنی یه آقایی اومد باصورت پوشونده اینقدر منو کتک زد موهامو کشید وبامشت میزد توی سرم ازوحشت مردم کوچه ها هم خلوت تااینکه یه پیرمرد داخل کوچه اومد و جیغ میزد خدا لعنتت کنه اینم فرار کرد حروم زاده به شوهرم گفتم خیلی دنبالش گشت دیگه هیچ وقت بچمو نبردم مدرسه براش برای یه کوچه راه سرویس گرفت شوهرم چون خودشم نبود ببرتش مدرسه

2738
یه بار تو عالم خودم داشتم فکر می کردم یهو لبخند امد رو لبم دیدم یکی هم لبخند زنان داره نگام میکنه تا ...

😂😂😂 بیچاره چقدر به وجود خودش افتخار کرده اون لحظه🤣🤣

دشمن داشتی عزیزدلم

نه والا نمیدونم روانی ازکجا پیداش شد بازم به قول معروف آدم دوست ودشمنش ونمیشناسه

[QUOTE=160617000]😂😂😂 بیچاره چقدر به وجود خودش افتخار کرده اون لحظه🤣🤣[/QUOT ها واقعا

ناامیدش کردی خو😂

2706