2726
عنوان

خواستگارم سنی (اهل تسنن)هستش...

| مشاهده متن کامل بحث + 3969 بازدید | 115 پست

حق قطعا با مادرته چون سونیا ۱۰۰۰درصد رو اعتقاداتشان پایبندنو به حرف بزرگ هانوادشونم خیلی گوش میدن ما یکی از اطرافیان باسنی ازدواج کرد پدرش می‌گفت بکش زنتو می‌کشت یا اگه زنش نمازش یه دقیقه دیرمیشد انقد میزدش آخرشم بااین کاراش بچشون سقط شدو طلاق گرفت

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
اونا به اهل بیت هم اعتقاد دارن امابعداز ابوبکروعمروعثمان  آخه واقعا تاحالا هیچکس اخلاق وصبوری ...

سنی ها هم چندین دسته هستند یه دسته هستند که اهل بیت رو قبول دارند در کنار ابوبکر و عمر عثمان...اونا خیلییی خوبن و خیلی شبیه ما هستند....حواست باشه وهابی نباشه وهابی ها تو کتاب درسیشون شیعه رو دشمن خطاب میکنن و میگن انگار هفتا شیعه رو هرکس بکشه به بهشت میره خخخ خوبه ما شیعه ها ضامن خیر هستیم واسه وهابیون😂😂😂مزاج کردما😂😂😂نزنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق قطعا با مادرته چون سونیا ۱۰۰۰درصد رو اعتقاداتشان پایبندنو به حرف بزرگ هانوادشونم خیلی گوش میدن ما ...

اتفاقا من یه باربه این آقا گفتم . گفتم که من از شمامیترسم چون شنیدم میگن سنی ها سرادموگوش تاگوش میبرن ! اونقدرررربهم خندید گفت مگه من وحشی ام یا خونخوارم یااحساس ودل ندارم که بیام یه ادموبکشم ! میگفت دیگه خیلی اغراق کردن درموردمون

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2728
چه خوب😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بعضی چیزاش زیادم خوب نیس. مثلا نوروز و تولدها توی خانواده ما خیلی مهمه. زنگ میزنیم و تبریک میگیم و عیدی میدیم و هفت سین میچینیم. ولی خانواده همسرم اصلا. انگار نه انگار. هیچ اعتقادی به اعیاد غیر اسلامی و تولد و سالگرد و اینا ندارن. تبریک هم نمیگن و براشون مهم نیس. در عوض توی اعیاد مذهبی سنگ تموم میذارن. چیزی که برای شخص من عجیب بود. 

اتفاقا من یه باربه این آقا گفتم . گفتم که من از شمامیترسم چون شنیدم میگن سنی ها سرادموگوش تاگوش میبر ...

اون نگفت که عزیزم تو ایرانیم هردومون و فعلآ که شماها سر دخترتون رو با داس گوش تا گوش میبرین😭😭😭😭😭

سنی ها هم چندین دسته هستند یه دسته هستند که اهل بیت رو قبول دارند در کنار ابوبکر و عمر عثمان...اونا ...

نه توپست بعدیم توضیح دادم که چقدربهم خندید که بهش گفتم آدم میکشید!!!

میگفت تودوران سربازیم فهمیدم شیعه هااینجورفکرمیکنن درموردمون ! میگفت من خودم اینجورنیستم اصلا مگه من وحشیم یا وجدان ندارم که یه نفرروبکشم!

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
اتفاقا من یه باربه این آقا گفتم . گفتم که من از شمامیترسم چون شنیدم میگن سنی ها سرادموگوش تاگوش میبر ...

ببین راجب دخالت خانوادش هم صحبت کن چون یوقت این آقا میگه چادر برام مهم نیس یا روزه یا هرچی ولی خانوادش بعد ازدواج مجبوره میکنن به کاریو اون نمیتونه کلامی حرف بزنه چون پدرو مادرو استغفرالله خدا میدونن اگه پدرش بکشتت یا بزنتتم جرئت حرف زدن ندارن بیشتر رو تاریخ انوادش تأکید کن ک دخالتی نداشته باشن رو دینو اعتقادتت

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋

زندگی مشترک و زیر یه سقف بودن خیلی متفاوت از روابط دوستی هستش...

خیلی عذر میخوام این رو میگم ولی اگر فقط اسما شیعه و سنی باشید میتونید تو  زندگی مشترک هم رو تحمل کنید...

شیعه با اهل تسنن زمین تا آسمون فرقشون هستش...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
نه توپست بعدیم توضیح دادم که چقدربهم خندید که بهش گفتم آدم میکشید!!! میگفت تودوران سربازیم فهمیدم ش ...

منم جایی که زندگی میکنم پر سنی هست..آدمهای زیاد بدی نیستن مثل ماها هستند خوب و بد دارند دیگه ان شالله هر تصمیمی میگیری خیر باشه فقط بدون پسر خوب کم گیر میاد بنظرم دوران دین و مذهب و نژاد سر اومده پاکی دل و شعور و عشق مهمه

ببین راجب دخالت خانوادش هم صحبت کن چون یوقت این آقا میگه چادر برام مهم نیس یا روزه یا هرچی ولی خانوا ...

آره من بهش گفتم حتی پیش پدرمادرت زندگی نمیکنم چون میخوام احترام هاحفظ بشه ودوری ودوستی برقرارباشه  گفت باشه مشکلی نیس 

خیلی از حرف ها رو نمیشه اینجا زد خواستی درخواست بده قشنگ روشن ات کنم بعد بشین فکر کن میتونی قبولش کنی یانه..... 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خیلی از حرف ها رو نمیشه اینجا زد خواستی درخواست بده قشنگ روشن ات کنم بعد بشین فکر کن میتونی قبولش کن ...

درخواست دادم ممنون 

شاید می ترسه تعصب داشته باشن. ولی اونا اخلاقای خوب زیاد دارن اتفاقا. اگه بعدا با خونواده و فامیلش به مشکل نمی خوری قبول کن. البته خونواده و فامیل خودتم گیر نباشن.

همسایه مامانم اینا زن و شوهر سنی شیعه بودن. عکس شما. بدون مشکل. اگه خیلی مذهبی نباشن دو طرف فک نکنم مشکل پیش بیاد.

2706