2726
عنوان

کسی هست دندوناش داغون باشه...😣😟

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 62 پست
عزیزم انشالله که ب زودی به آرزوت می‌رسی چند ساله منتظری ؟؟

ممنون تقریبا ۳ سال

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم همینطور دندونام داغونن دیروز رفتم دوتاش کشیدم دوتا دیگه هم باید بکشم یکی هم عصب کشی کنم حالا اونایی که کشیدم ایمپلنت هم خیلی هزینش بالاس نمیدونم چکارشون کنم اه 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
منم همینطور دندونام داغونن دیروز رفتم دوتاش کشیدم دوتا دیگه هم باید بکشم یکی هم عصب کشی کنم حالا اون ...

امیدوارم بیشتر نشه این خرابی....منم یکی کشیدم دو سال پیش

دو تا هم خالی شده

دو تا هم داره خالی میشه 😢

منننن

انقد حسرت دوستامو یا بعضیا رو میخورم طرف ۶۰ سالشه به عمرش رنگ دندونپزشکی ندیده من به ۲۰ نرسیدم اندازه موهای سرم رفتم دندونپزشکی

یا دارم پر میکنم یا بچه بودم خراب میشد آبسه میکرد باید میکشیدم😭😭😭

منننن انقد حسرت دوستامو یا بعضیا رو میخورم طرف ۶۰ سالشه به عمرش رنگ دندونپزشکی ندیده من به ۲۰ نرسید ...

آخی

جنس دندون و ی سری عوامل دیگه دست به دست هم داده که انقد آسیب ببینه دندونامون

واقعا خسته شدم منم

همیشه دندونپزشکی ....

2706