2737
2739
عنوان

ما رفتیم نماز✋

144 بازدید | 19 پست

التماس دعا دوستان

منم الان سر نماز برای تمام نی نی سایتی های گل دعا میکنم

شما هم اگه دلتون خواست منو دعا کنید

شببببببب بخیر (صبح البته بخیر😅)❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من😭

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2738
قبول باشه‌ من خیلی وقته دور شدم و ترک کردم‌ چند وقت میخونم باز ول میکنم. نمیدونم چرا اینطورم....

راحت ترین کار نماز

اما شیطون تو نظرمون سختش میکنه

اگه همه ی نمازهای پنج گانه رو آرومم بخونیم بیست وپنج دقیقه هم وقت نمیگیره 

راحت ترین کار نماز اما شیطون تو نظرمون سختش میکنه اگه همه ی نمازهای پنج گانه رو آرومم بخونیم بیست ...

همش به خودم میگم وقت ندارم با یه بچه  تا به خودم میام اذان گفتن و تایمش پرید و تمام. بعد میگم چطور خواهر شوهرم  با دو بچه وقت نماز داره من نه‌ اون که ۶ هم پامیشه واسه سرکار.‌من که تا ظهرم خوابم

2706