بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره‌از بچه اول کلی چیز یاد گرفتم‌ خیلی چیرا برام تحربه شد برا دومی دیگه راحتترم ولی الان توی این اوض ...

دقیقا همینطوره من بچه اول سختم بود ولی دومی که الان دو ماهشه چون تجربه دارم خیلی راحته برام

اصلا ب هیچ وجه واقعا خستم نه خواب درست درمون دارم نه غذا تفریحمم کم شده. کلا وقتم با بچمه. چون شدیدا حساسم واقعا خودمم دارم حالم از خودم ب هم میخوره... این همه وابستگی اصلا خوب نیس ولی نمیتونم

پسرم ۱۸ ماهشه و فوق العاده بازیگوش. طوری که هر دومون واقعاااا خسته میشیم و هلاک از بدو کردن دنبالش . مثلا دیشب از پشت بخاری رو هل داد و انداخت لحظه آخر گرفتمش و کارهای اینچنین. مستاجر نیستم اما شرایط کاری همسرم مناسب نیست‌ اما وسایل خونه دارم همه چی  در حد لزوم  نیاز. با همه این وجود،  به بچه دوم فکر میکنم. اما در مورد زمانش هیچی نمیدونم. 

بله میارم تازه دستم امده اون همه استرس واسه زایمان الکی بود اون همه نگرانی واسه یه تک سرفه بچم الکی بود همش با حرصو اضطراب گذشت واقعا خیلی درگیر بودم جوری که فیلمای سال پیشو میبینم همش حالو احوال خودم‌میاد جلو چشمم ولی واسه بعدی فقط میخوام‌به لذتاش فکر کنم 

و اینکه یه دلیل دیگم اینه بچم گناه داره تنها بمونه تا اخرش

2706