2737
2734
عنوان

چجوری شوهرتونو بغل میکنید میحوابید؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1494 بازدید | 70 پست

@اسکاتلند۷۱   اومدم جوابتو بدما چرا پاک میکنی🥺🥺🥺🥺🥺🥺

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
هنوز اینجایی؟فکر کردم رفتی نگو اینقدر پیگیری که میری تاپیکارو هم میخونی برووووو دیگه برووو بسه 😂😂 ...

تاپیکاتو نخوندم فقط خالی بندی تاپیک ترسناکتو یادم بود کلی با داداشم ازت خندیدیم از توهم زدنات😂😂😂😂

بر نارفیقان شرم باد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@سیندرلا1379   وای فقط اونجاش که خواستی حرفتو مثلا خیلی خفن کنی گفتی با داداشم خندیدم 😂😂ساعت پنج صبح نکن اینکارارو مردم مسخرت میکنن ضایس😂😂😂اقاااا برو چرا نمیریییییی داری حیف میشی اینجا خفففففن😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
وااای خدای من هنوز اینجایی تو چرا نمیری بابا  کی گفتی رفتی ولی نگو رفته بودی تاپیکارو بخونی ن ...

پیج.کفش مال من نیست گذاشتم برای یه گدا گشنه مثل تو که بری بخری از وای خدا گفتن نشون داد واقعا پسری چون تیکه کلام.پسرای فامیل ما اکثرا همینه من.جوابت نمیدم.دیگه چون ارزشش نداری

بر نارفیقان شرم باد

دوستان تاپیکمو قفل میکنم وگرنه یه سری فضول تا صبح میخواد اینجا حرف بزنه درحالی که ربع ساعت پیش گفت دارم میرم در این حد پیگیره نکشیمون کاراگاه خفن😂😂😂

پیج.کفش مال من نیست گذاشتم برای یه گدا گشنه مثل تو که بری بخری از وای خدا گفتن نشون داد واقعا پسری چ ...

اره تو راست میگی تو خیلی خوبی که زندگیتو با کفش خریدن گدا گشنه ها میگذرونی خیلی خفنی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2738
برو خدا مجانی شفات بده😂😂😂😂😂

هنوز اینجایی؟دل بکن بابا دل بکن و بروووووو لعنتی چرا اینقدر پیگیری؟😂😂😂

چون هیشکی جوابت نمیده قفل میکنی😂😂😂

اخه کاراگاه ساعت پنج صبح که همه خوابن انتظار داشته باشم جواب بدن؟ در ضمن اونایی که باید جواب میدادن دادن میخوام قفل کنم از دست فضولی مثل تو راحت بشم که اینقدر پیگیری😂😂😂😂😂😂😂😂چی میگی تو واس خودت کفش فروش😂😂😂😂