2726

من مجردم ولی فکر اینکه یکی کنارم بخوابه نفساش بخوره تو صورتم حالم بد میشه شما چجوری اینکارو میکنید خدایی😂😂یه خواهرزاده دارم که عاشقشممم ولی حتی اونم کنارم میخوابه میگم سرتو بزار عقب بدم میاد نفست بخوره تو صورتم البته اون بزرگه ۷ سالشه نینی نیس ولی کلااا چجوری تحمل میکنید 

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه نفسش میخواد تو صورت بخوره اخه 😅

من ک رو بازوش میخوابم بیشتر

و نفساش ب موهای سرم میخوره

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
پشت کن بخواب

منکه مجردم خواستم از متاهلا بپرسم ببینم فقط من این مشکلو دارم یا بقیه هم هستن😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
مگه نفسش میخواد تو صورت بخوره اخه 😅 من ک رو بازوش میخوابم بیشتر و نفساش ب موهای سرم میخوره

وای خب میخوره اخه دوتا ادم کنار هم بخوابن نفساشون میخوره خیلی بده😂

بغلم نمیکنه...

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706