2733
2734
عنوان

اسنک خوشمزس؟

302 بازدید | 22 پست

نمیدونم اصن چیه تاحالانخوردم ⁦☹️⁩الان یه جاخوندم گفتم ببینم چیه عکسشو سرچ کردم دیدم اینه 

حالاخوشمزس؟ محتویاتش چیه؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

خوشمزس هر چی دوست داری توش بریز😂ما تقریبا همون مواد پیتزا رو توش میریزیم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با سینه مرغ درست میکنم شوهرم عاشقش شده

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
واقعا عالیه ☹️عاشقش میشی

ولی فک کنم خرجش زیادباشه⁦☹️⁩ گوشت چرخ‌کرده بایدریخت داخلش؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2738
ولی فک کنم خرجش زیادباشه⁦☹️⁩ گوشت چرخ‌کرده بایدریخت داخلش؟

میتونی هم نذاری بستگی داره خودت چی دوس داشته باشی موادش نزدیک پیتزاست  

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔
با قارچ و مرغ و پنیر پیتزا میشه یا سوسیس پنیر و این چیزا هم میشع درست کرد

بایدگذاشت داخل فرکه پنیرمیخواد؟ 

من فکرکردم توماهیتابه بایدسرخ کرد!

بایدگذاشت داخل فرکه پنیرمیخواد؟  من فکرکردم توماهیتابه بایدسرخ کرد!

میتونی توو ماهیتابه م درست کنی!

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
نه دستگاه اسنک ساز هست  

ندارم عزیزم . نه اسنک ساز نه ساندویچ ساز 😐

2706