2737
2734
عنوان

خودتونو یه لحظه بزارین جای من

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 78 پست
اولا که ما هیچکدوممون پدر و‌مادرمون رو انتخاب نکردیم و دهلی هم در نحوه زندگی اونا نداشتیم یکی پدر و ...

رابطه م با پسرم و شوهرم خوبه ، فقط وقتی با جاریم قراره مقایسه بشم حس بدی میگیرم ، تحقیر میشم و هیچی واسه گفتن ندارم این موضوع خیلی اذیتم میکنه

بشین وای حرفاش و در مقابل از محبت همسرت از فیلمی که دیشب باهم دیدید از املتی که باهم درست کردید و نص ...

من همینکارو میکنم  خودمو نشکستم تابحال ، یکبار از بدی خانوادم نگفتم اوضاع رو خوب نشون دادم ولی از درونم داغونم اذیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادرم جدا شدن مادرم دیوونه به تمام عیار ، پدرمم با زنش خوشه چندین ساله یه سر به دخترش نزده💔

پدر و مادر من هم جدا شدن...مادر بیمار روان بود مدتها بستری شد بیمارستان....پدرم ازدواج مجدد کرد کلی سختی داشتیم الان پدرم بیماره...یک جورایی ده سال پیش ورشکست شد...من خودم مدتها دچار افسردگی و خود کم بینی بودم...توی جمع آدمهای به زعم خودم خوشبخت نمی‌رفتم...اما یک روزی گفتم بسه نمی‌خوام این مدلی زندگی کنم ...و تمومش مردم الان یک زن  شاد و پر انرژی ام...کسی که همه دوست و آشنا دلشون میخواد عروسشون مثل من باشه....اینو بارها شنیدم قیافه و تیپ خیلی معمولی دارم اما مثل آهنربا اطرافیانم رو جذب خودم میکنم...هر از گاهی وسواسها و اضطرابهای دوران بچگیم سر باز می‌زند مشاوره میرم ...و هر روز رو سعی میکنم جوری زندگی کنم انگار روز آخره 

2731
هرکسی ی اخلاقی داره زیاد سعی کن نبینیش

دوستش دارما   جاریمو  ولی حیف که قصد خودنمایی داره من تحمل ندارم ،دیگه انقدر سختی کشیدم از بچگی حالا تاب اینکه یکی رو اعصابم باشه رو ندارم

منظورت منم💔😔

نه عزیزم منظورم جاریته ک سخن چین و حسوده جلوی تو از خانوادش میگه ک چی مثلا میخاد مقایسه کنن همه دیگه...میخواد بگه مثلا خیلی شاخه

دل یکیو بسوزونه مثلا شاد میشه ؟

رابطه م با پسرم و شوهرم خوبه ، فقط وقتی با جاریم قراره مقایسه بشم حس بدی میگیرم ، تحقیر میشم و هیچی ...

بیا فکر کن که تحقیر میشی!خب بعد که تحقیر شدی چه اتفاقی می‌افته یک لحظه فکر کن ببین چه اتفاقی می‌افته نگفتم چه حسی میشی ها چه اتفاقی می‌افته تو به خاطر پدر و مادری که انتخابشون نکردی تحقیر میشی بعد چی میشه؟؟؟بگو لطفا

پدر و مادر من هم جدا شدن...مادر بیمار روان بود مدتها بستری شد بیمارستان....پدرم ازدواج مجدد کرد کلی ...

با مشاوره میشه فکر و خیال رو دور کرد؟دارویی چیزی اگه مصرف کردی معرفی کن لطفا ،مرسی بابت همدردی ات❤

2738
با مشاوره میشه فکر و خیال رو دور کرد؟دارویی چیزی اگه مصرف کردی معرفی کن لطفا ،مرسی بابت همدردی ات❤

عزیزم نمیدونم داروها رو میتونم به تو هم بگم یا نه شاید مدل فکر و خیال یا افسردگیت با من فرق داشته باشه...من خیلی برام سخت بود حرف بزنم از باز کردن وجود خودم جلوی مشاور بدم نیومد اما قاب حرف زدم روز به روز بهتر شدم داروها یک مقدار کنترل کننده افکارم بودم چون من افکار وسواسی داشتم و همیشه مضطرب بودم بعد از یکسال فقط روان‌درمانی کردم...البته همسرم هم کنار بود پا به پام و واقعا کمکم کرد

بعد بی ارزش میشم ، غرورم میشکنه😣

خب این اون چیزیه که تو توی خودت حس می‌کنی و گرفته توی دنیای بیرون عملا اتفاقی نمی افته....پس باید خودت رو قوی کنی بی ارزشی رو تو برای روح خودت تعریف کردی که چی باشه؟ وگرنه چرا برای خودت بی ارزشی رو در حرفهای صد من یک غازه جاریت تعریف نکردی؟ چرا فکر نکردی اون می‌دونه مدل زندگی خونوادگی تو رو و چون خودش زخم بزرگترین داره به تو زخم ریز میزنه

2706