2726
عنوان

لیستی از غذاهای چاق کننده

| مشاهده متن کامل بحث + 359015 بازدید | 35 پست
انواع لباسهای مجلسی با قیمتهای استثنائی!!!!!!!!!!!!!!

لباس زنانه...دخترانه....کودک

اکثر لباسها در حد کاملا نو....

آدرس وبلاگ http://golelaleh64.blogsky.com/

جهت سوال یا سفارش با شماره 09368939442 تماس بگیرید..
...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر دخترم این چیز ها رو گفته بوود سفیده تخم مرغ هر روز زرده تخم مرغ 3 بار در هفته کشک و ماست و شیر ...

من 4 ساله تلاش میکنم پسرم یکم تپل بشه نمیشه اسکلت هست

4 سالشه 13 کیلو هست اونم اینقدر غذا دهنش کردم وگرنه همینم نبود

حالا شربت تقویتی باریچ بهش میدم بعضی وقتا خودش میگه گریانم هست

بهش سیب زمینی سرخ کرده یا شامی میدم

یا هر غذایی داشته باشیم

ببینم جواب میده یا نه!!!

دیدن نیمه پر لیوان،به بینایی هیچ آسیبی نمیرسونه.           مثبت باش
مامانا به نظر من حلوا خیلی خوبه چیز ممنوعیم نداره میتونین تو هر سنی به نینیها بدین نینی من با اینکه ...

سلام/ چه حلوایی و بچه شما چند سالشه؟

سلام واقعا چه مشکل بزرگی این ضعیفی بچه ها باورتون میشه من افسردگیم گرفته واقعا موند م چه کنم

منم کلافه شدم دیگه 4 ساله باید داد بزنم به زور با کارتن مورد علاقش سرگرمش کنمکه بخوره اونم خودم دهنش کنم/ از وقتی شربت باریچ بهش میدم خوراکش بهتر شده/ خدا کنه برا وزنش هم موثر باشه یکم آرامش گرفتم

سلام من پسرم رشد قدش و دور سرش خوبه،اشتهاسم خوبه میخوره،ولی سه برابر غذاش میدوه!!!!😑تو سه ماه نیم کیلو اضاف کرده🙍😞

میخام شیر خشک تقویتی قوی بدمش 

بنظرتون برا افزایش وزن چی خوبه؟

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
سلام من پسرم رشد قدش و دور سرش خوبه،اشتهاسم خوبه میخوره،ولی سه برابر غذاش میدوه!!!!😑تو سه ماه نیم ک ...

البته یکسال و سه ماهشه.

بشدت هم جییییغ میزنه

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
سلام من دخترم تازه به هشت ماهش رفته هشت و نیم کیلو هستس به نطرتون کمه ؟چی بهش بدم تا کمی تپل بشه

وزنش که خوبه عزیزم دخترمن۸ماه و نیمشه۸کیلو هستش و خیلی بدغذاست شیرمم کم میخوره خدامیدونه چقد ناراحتم از این اوضاع فقط جنب و جوش داره حتی باید دنبالش برم تاپوشک کنم نمیذاره که

این مطب رو بخون، غذاهای چاق کننده کودک رو لیست کرده و گفته که چرا باعث چاقی میشن
البته میگن چاقی هم خوب نیست، بلکه بچه باید وزن مناسب داشته باشه. اگر وزنش کمه از این غذاها بدین بهش
لینک 👇👇
https://bit.ly/2sWgT6Q

2706