2733
2734
عنوان

سلام بچه ها خيلي وقت بود تاپيك نزده بودم بيايد خبر مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 47 پست
عمش بزرگش کرده چون پدرمادرشون شهیدشدن وبشدت عمه خانوم قصدداره دخترشوبده ب این آقاامااین پسرمون نمیخو ...

واخوب قبول نکنه ازدواج که زوری نمیشه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
واخوب قبول نکنه ازدواج که زوری نمیشه 

قبول نمیکنه عزیزم اماچون حق برادری گردنم داره دلم نمیادبیخیالش بشم من فقط میگم اگه دخترمودب میشناسین معرفی کنین بقیش حل میشه چون قرارنیست سرکسی کلاه بره وقتی دارم توجمع ازشون تعریف میکنم یعنی ب صدق این مسئله ایمان دارم

یه صلوات بفرستین واسه حل مشکلم❤💋💗💕💔🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله خوشبخت بشن همه دخترا خود دختر عموت چه مشخصه ی خوبی داره؟

مشخصه ي خاصي نداره خانواده ي معمولي چهره معمولي رو به بالا و دانشگاه ازاد روانشناسي خونده

نميدونم چي شد نامزدش انتخابش كرد اصلا😂

ديش ديري ديرين ماشالله
2728

[QUOTE=160613157]از خداشونم باشه والا دوماد دندونپزشک[/QUOTEبنظرم از خداشونه فقط زن عموم ميخواد يكم طاقچه بالابذاره كه مثلا بگه ما خيليم هول نشديم😂خيلي زن باسياستيه

ديش ديري ديرين ماشالله
دختر

خیلی هم دلشون بخواد حالا مثلا داماد بهتر از اون میخوان پیدا کنن

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
عزیزای دل ی آقاپسرسراغ دارم خیلی جذابوخوشگله۸واحدخونه توولنجک داره ی ویلاتولواسان سه تاماشین اگه خان ...

چ عجیبه این پیام 😕

ی پسر بااین شرایط هیچوقت منتظرنمیمونه بقیه براش زن پیداکنن انقد دخترامیرن سمتش و مخشومیزنن ک اصلا ب واسطه و معرف و اینانمیرسه بعدش پدرومادرهردوشهیدشدن؟

2738

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

میگن به هرچی بخندی سرت میاد😐🤦🏻‍♀️

عزیزای دل ی آقاپسرسراغ دارم خیلی جذابوخوشگله۸واحدخونه توولنجک داره ی ویلاتولواسان سه تاماشین اگه خان ...

کسی که این همه مال و املاک داره چرا تا حاا ازدواج نکرده بعدشم یعنی دور و برش دختر نیست ک شما اینجا اچمدی واسش دنبال دختر

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
چ عجیبه این پیام 😕 ی پسر بااین شرایط هیچوقت منتظرنمیمونه بقیه براش زن پیداکنن انقد دخترامیرن سمتش ...

كلا كيس عجيبيه با احترام به خانومي ك اينو نوشت ولي باورم نميشه واقن

ديش ديري ديرين ماشالله
خیلی هم دلشون بخواد حالا مثلا داماد بهتر از اون میخوان پیدا کنن

ن بابا خواستگاراي قبلي دختر عموم اصلا قابل مقايسه با اين پسرع نيستن ولي زن عموم زن با سياستيه مثلا اين كارارو ميكنه كه يه منت كوچيكي سر برادر زادش و خانوادش بذاره

ما ميشناسيمش سالهاست ....خيلي ميدونه خييييليييي

ديش ديري ديرين ماشالله
2706