2737
2734

غذاساز ، پلوپز، گوشت کوب برقی، زودپز، سرخ کن، چرخ گوشت، مخلوط کن

اگه چیز دیگه ای پر کاربرد تر هست ممنون میشم بهم بگید چون پول تهیه همش رو ندارم . میخوام مفیدتر رو بخرم

تعداد رای : 44
نظرسنجی
غذاساز
16
36%
پلوپز
6
13%
گوشت کوب برقی
8
18%
چرخ گوشت
14
31%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشت کوب برقی .مخلوط کن .چرخ گوشت 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

ببین به نظر من تمام اینا بستگی به استفاده خودت داره مثلا من گوشت کوب برقی و غذا ساز و چرخ گوشت رو همیشه استفاده میکنم اما پلوپز ندارم سرخ کن ندارم...زودپز ندارم چون به کارم نمیاد...اما مثلا دوستی دارم که پلوپز و زودپز براش خیلی مهمه و استفاده می‌کنه خودت ببین کدومها بیشتر به کارت میاد...

2738

دوستان اگه میتونید لطف کنید بگید به غیر از برقی ها چی واسه جهیزیه واجب تره اول مهم ها رو بخرم  مثلا پتو چقدر بخرم؟ قاشق چنگال و ... خلاصه هر چیزی غیر برقی ها مهمتره  الان فرش و گاز هم باید بخرم به غیر از خرده ریزها  گاز مبله بخرم طرح فر یا رو میزی  میگن استیل بهتره چه مارکی بخرم قیمت مناسب با کیفیت بهتری داشته باشه

دوستان اگه میتونید لطف کنید بگید به غیر از برقی ها چی واسه جهیزیه واجب تره اول مهم ها رو بخرم   ...

بنظرم وسایل پذیرایی .مثل سرویس چینی ، ماهیتابه ، سرویس قابلمه ،قاشق چنگال ، لیوان سر دستی . اینا همون اول به چشم مهمونات میاد .اجاق هم من موافق رو کابینتی هستم

2706