2726

دیروز کار اداری واجب دانشگاه داشتم مجبور شدم برم از اسفند پشت گوش مینداختم بخاطر کرونا

با اینکه ماسک و دستکش و فاصله اجتماعی و... همه چی رو رعایت کردم نمیدونم چرا حس بدی دارم

نه تب دارم نه هیچی فقط ته گلوم یجور عجیبیه عطسه هم زیاد میکنم

خدایا خودت به همه مریضا کمک کن 💔💔💔💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حداقل پنج روز باید بگذره تا خدای نکرده علائم ظاهر بشه.استرس باعث میشه سیستم ایمنی بدنت ضعیف بشه..پاشو یه آبجوش ابلیمو عسل یا دم نوش اویشن بخور فکر الکی هم نکن هیچیت نیست انشااله.

2728
مرسی عزیزم خدا از زبونت بشنوه

منم هر وقت از بیرون یا بانک برمیگروم همین حسو دارم کرونا نیست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
منم هر وقت از بیرون یا بانک برمیگروم همین حسو دارم کرونا نیست

خییییلی میترسم

اخه باورت میشه از اسفند نه جایی رفتم نه کسی رو دیدم 

واقعا هم بعضیا رعایت نمیکردن دیروز همش نزدیک میشدن و میچسبیدن توی صف ها میخواستم خودمو بکشم همونجا😭😭😭

خییییلی میترسم اخه باورت میشه از اسفند نه جایی رفتم نه کسی رو دیدم  واقعا هم بعضیا رعایت نمیک ...

نگران نباش چیزی نمیشه گل

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌