2733
2739

یعنی کسی رو ندارم که بخوام تجربش داشته باشم

حالا این واقعیه؟ یعنی چی میشه؟

مرد ی مدت با کسی حرف نمیزنه و چیزی کلا براش مهم نیست؟ 

چقدر طول میکشه

لطفا میدونید بگید

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

من مرد نیسم ولی این مدلیم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوهوم واقعیت داره

توی نت سرچ کن پریودی در آقایون

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2728
2738
اگه رل ت هست بگو فقط حواست باشه وقتی برگشتی مثل اصحاب کهف دنیایی که ساخته بودی برای خودت تغییر نکرده ...

نه رل نیست.

ولی واقعا تا این حد؟ تصمیماتش عوض میشه؟😳

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
خب میشه نزدیکشون شد؟😁

بستگی داره ب اون شخص خب هر کس ی جوره

ولی همسر من معمولا اینجور وقتا سکوت میکنه و حرف بزنم هم کوتاه جواب میده 

منم نزدیکش نمیشم 😁

البته بابام هم اینجوری بود

نزدیکش میشدم شوخی میکردم باهاش هم زیاد تحویل نمیگرفت

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
من مرد نیسم ولی این مدلیم

تو خاصی

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706