2737
2734
عنوان

خانوما شوهرتون ارایش کردن رو دوست داره یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 53 پست

منم دلم میخواد واسش فرقی داشته باشه یه عکس االعملی نشون بده که منم دفعه بعد انگیزشو داشته باشم به خودم برسم نه که بی ذوق ارایش کنم وقتی میدونم طرف مقابلم واسش مهم نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا من ابروهامم کامل نچرال گذاشتم حتی زیرشون رو برنداشتم که سنم بالاتر نشون نده و رژ لب هم کاشت ...

منم دوس دارم اینکارا بکنم چهرم تغییر کنه ولی شوهرم مخالف همشونه حتی نمیزاره موهامو رنگ کنم ابروهامو هم دوس نداره کامل بردارم غیرتی نیستا ولی نمیدونی حسادته چیه😂

2731

شبا قبل رابطه همیشه حمام میکنم هردفعه هم دعوا داریم میگه نرو حموم شب زیر کولر سرما میخوری تازه قهرم میکنه ومیخوابه بعضی وقتا چون به حرفش گوش ندادم وحمام رفتم من بخاطر خودش میرم که بیشتر لذتمو ببره 😐😕

منم دوس دارم اینکارا بکنم چهرم تغییر کنه ولی شوهرم مخالف همشونه حتی نمیزاره موهامو رنگ کنم ابروهامو ...

😂😂😂

گاهی نیازه من خودم خیلی ملایم اینا که گفتم زدم رو 

ولی شوهرم من هم مذهبی هم فوق العاده میگه به خودت برس مخصوصا تو خونه میگه فک کن اینجا امریکاس😂😂😂

😂😂😂 گاهی نیازه من خودم خیلی ملایم اینا که گفتم زدم رو  ولی شوهرم من هم مذهبی هم فوق الع ...

خوشبحالت انقد دوست دارن شوهر منم اینطور باشه نه که مثل بچه ها بام رفتار کنه😢

2738
2706