2410
2553
عنوان

دلم ازدواج میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاء الله خواهر😂❤ منم به امید ارشدم😂 لعنتی امسال که دانشگاهی نبود نرفتم ارشدو سال بعد دوباره ...

انشاالله کیستو تو کلاست همون اولین روز پیدا کنی😇😅

این کرونا داره با زندگیمون بازی میکنه😑😑😑😑 منم جایی نمیرم اصلا همینم یکی از دلایل پیدا نکردن کیس خوب و سینگل موندنه😑 

2456
2714
سلام . با این حرفت ک من افسرده شدم رف متولد ۷۱م🙄🙄🙄هنوز مجرد

نه عزیزم افسرده چرا سنی نداری که

من اخه خیلی سختگیرم دلم می‌خواد طرف فقط از تو دانشگاه باشه از این نظر  گفتم دیر شده چون فک میکردم  پیداشدن کیس تو دانشگاه تو مقطع ارشد کمه ک ظاهرا اینجور ک میگن کم نیس. امیدوارم تو دانشگاهی ک منم میرم همینجوری باشه

ب این نتیجع رسیدم فعلا خونه بابام بهتر میتونم بگردم و بپوشم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

عزیزم تو زندگی هیچی رو نمیشه برنامه ریزی کرد   ما فکر میکنیم که زندگی رو میشه کنترل کرد ولی همش قسمته  چیزی که از قبل نوشته شده وفقط مثل یک کتاب نوشته شده زندگی ما ورق میخوره پس یه نصیحت چون سنت کنه همه چی بسپار به خدا   و چیزی بزور نرو دنبالش  تسلیم باش در زندگی   خوشبخت باشی🌹🌹🌹🌹

2706