2726

خواستگاری و بله برون و عقد پشت سرهم بگیریم؟

خانواده عشقم بیجار هستن خودش تهران ما شیرازیم

بعد ما میخوایم زودتر خونه بگیریم که جهاز منم ببریم بچینیم 

عشقمم میگه دیگه خوب نیست طولانی کنیم همه چیزمون آماده هست.

فقط می‌ترسم برای اتلیه و ارایشگاه اینا برم میگه نرو خدای نکرده یک موقع اتفاق بدی نیفته خودمم میترسم راستش برم! 

ما جشن که نداریم خودمونی دوتا خانواده هستن فقط. 

بنظرتون بد هست فاصله نندازیم بین بله برون و عقد؟ خودش میگه دوست دارم زودتر بریم سر زندگی ما ده ماهم در حال اشنایی بودیم از راه دور چون خورد به کرونا نشد که بیان. بعدم درگیر بنایی بودن مامانش اینا الانم اخراش هست. قرار شد توی اذر ماه کلا بیان تمام مراسمات پشت سرهم انجام بدیم بنظرتون ضایع نیست؟ خیلی عجله داره.

بعد برای اتلیه اینام شیراز دوست ندارم برم هم اینکه توی سرما هست باید برم مزون بدم لباس عروس بدوزن که تهران باید باشم طول میکشه گفت عقد کنیم که دیگه گیر ندن مامان و باباها بعد خونه‌رو بچینیم. سر حوصله و مثلا فصل بهار یا تابستون بریم عکس و اینارو بگیریم. نظرتون چیه؟

ماهرخ هستم 

ن چرا بد باشه اخه

خوشبخت بشید ایشالا

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن چرا بد باشه اخه خوشبخت بشید ایشالا

من بهش گفتم یک موقع خانواده‌ات نگن انقدر سریع همه چیزو انجام ندید گفت تو بابات اینارو راضی کن من حرف بزنم اینا مخالفتی نمیکنن روی حرف من. ولی میترسم بعدش پشت سرم یه موقع حرف نزنن. ولی اینم میگه دوست ندارم طولانی باشه و دور باشیم همینجوری هر شب زنگ میزنه هی میگه خیلی طولانی شد برای همین یک ماهم کلی نق میزنه بهم میگه من نمیتونم تحمل کنم این شرایط و دوری 

کارشم طفلی طوریه مرخصی نمیدن بهش 

بابای منم سخت‌گیر هست شیرازم بیاد نمیذاره ببینمش  

ماهرخ هستم 
برای الان نظری ندارم ولی دیگه بعدش فکر نکنم لباس و خرید و آرایشگاه و عکسی داشته باشی، اینهمه اصرار ب ...

نه بابا اونجوری نیست من خودم میترسم برم وگرنه بهش بگم الان میخوام برم هیچی نمیگه

همینطوری کل حساباش و پولاش اینارو میگه چیزی ازش بخوام نه نمیاره اصلاً‌ از اون تیپ مردای خسیس نیست خیلی لارج. تازه من خودم گفتم مراسم نمیخوام چون فامیلامون فقط میان کوفت میکنن به ادم وگرنه اینا همه‌شون عشق عروسی هستن کوردن دیگه. جای من اون غصه میخوره مراسم نمیگیریم  

ماهرخ هستم 
اگه آشنایی از قبل داشتین نسبت به هم دیگه و شناخت کامل از هم دارید.اشکال نداره انشالله که خوشبخت بشین

خودمون داریم 

ولی خانواده‌اش ندیدم هنوز 

تازه خودمونم تلفنی بود که ماه قبل همو دیدیم برای اولین بار 

خیلی ادم درستی هست از هرکی‌ام تحقیق کردیم درباره‌اش جز خوبی چیزی نگفتن. عین کوه پشتم بوده تا الان. ثابتم کرده. هم جلوی خانواده‌اش هم خانواده خودم. همه جوره خودشو ثابت کرده منتها خانواده‌اش ندیدم هنوز. ولی مسیرامون دور هست باز اینا بیان و برن واسه عقد بخوان بیان هم اونا داغون میشن توی مسیر هم برای خودمونم خطرناک هی مهمون بیاد و بره. جهازمم میخوام ببرم بچینم تا قبل عقد مامانم اینا نمیذارن. چون اینام میخوان اسباب کشی کنن تهران خیالشون از من راحت بشه جاگیر بشم. 

ماهرخ هستم 
خودمون داریم  ولی خانواده‌اش ندیدم هنوز  تازه خودمونم تلفنی بود که ماه قبل همو دیدیم برا ...

عزیزم تلفنی که نمیشه کسیو شناخت.حالا بازم هر جور خودت صلاح میدونی.ولی اگه با عجله انجام نشه بهتره.عقد کنید یه مدت کوتاهی عقد باشین که رفت و آمد داشته باشین بعد برین سر خونه زندگیتون

عزیزم تلفنی که نمیشه کسیو شناخت.حالا بازم هر جور خودت صلاح میدونی.ولی اگه با عجله انجام نشه بهتره.عق ...

همونم فکر کنم بشه

من مامانم میگه عقد بشید تو وسایلاتو بچینی که خلوت بشه 

کل خونه بابام شده جهاز من 

جهاز ببرم بچینم تا خودم بخوام برم سکونت کنم یکمی طول میکشه 

بنظرت چندماه بعدش خودم برم سر خونه زندگی؟

مامانم اینام میخوان بیان تهران خونه‌شون بیارن

ماهرخ هستم 
همونم فکر کنم بشه من مامانم میگه عقد بشید تو وسایلاتو بچینی که خلوت بشه  کل خونه بابام شده جه ...

عزیزم گفتم که هر جور صلاح میدونید.من برای شناخت بیشتر از همدیگه گفتم.چون خیلی با تلفن از روحیات و خلق وخو طرف نمیشه مشخص کرد

2706