2737
2734
ینی تمام این هشت نه ماه با یک نفر هم در ارتباط نبودن؟؟ و البته یه مساله دیگم هست ک مواردی ک عفونت ب ...

نه ۵ ماه کرونا بعدش فوت شدن

کرونا بود چون اول مادرش گرفت که گفتم بهتون قرنطینه کامل بود بعد دخترش که ازش پرستاری میکرد اونم از اون گرفت باهم فوت شدن🖤

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
خب خیلیا فوت شدن تا بلاخره دکترا مشکوک شدن ب علت مشترک مرگ و بعدم مرحله تحقیق و ازمایش و.. درست میگی ...

یکی از اقوام ک فوت کردن جهت هماهنگی مراسم دفن و کفن برای بردن میت به شهرستان با هزارتا پارتی بازی تونستن با مسئول بهشت زهرا صحبت کنن ک مسئول بهشت زهرا خودش گفته بود این آمار فقط مختص تهران هست

به غیر شهرستان ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظر منم دیگ داره دروغ میشه یکی از هم فامیلامون فوت کردن مرد بزرگی بود و1ساله ک توتخت افتاده بود وقتی رسوندنش دکتر تموم کرد زود گفتن کرونا بزنید توامار بعد بادعوا ومدرک  جنازه رو تحویل پسرش دادن نمیدونم چرا میخوان نشون بدن امار کشور بیشتره دو سه مورد دیگ هم دیدم ولی نمیشه حرفی زد کرونا حقیقت داره ولی کمتر شده خیلیا گرفتن وخوب شدم اویلش خیلی قوی بود وباعث مرگ  ملیون ها ادم شد ولی الان کمترشده وخیلیا گرفتن وخوب شدن مثل عموم وزنش وچن تاهمسایه  واینجا هم چن نفر توتایپک نوشته بودن ک کرونا دارن 

خدایا شکرت بابت همه چی
2738

.داماد ما ده روز پیش مرحوم شد در سن ۳۲ سالگی.علت مرگ ترکیدگی آپاندیس

تشخیص دکترها و خصوصا رئیس بیمارستان مسیح دانشوری : کرونا

علائم بیماری: دل درد شدید،تب،اسهال و استفراغ

خلاصه به خاطر تشخیص غلط پسرخاله دسته گلمون رو گذاشتیم تو قبر.

بعد از یک هفته از بیماری که تست کرونا منفی اعلام شد تازه سی تی اسکن گرفتن و بلافاصله بردند اتاق عمل و آپاندیسو در آوردن.منتها ترکیده و گندیده بوده و عفونت تمام بدن رو گرفته بود و فردایش هم زیر عمل دوم تموم کرد.خدا جوان عزیز ما رو رحمت و این مسئولان ... نظام پزشکی صهیونیستی رو ... کنه...