2733
2734
عنوان

فکر زیادی تووو سرمه، بیاین حواسمو پرت کنین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 62 پست
با احترام کاربری آقام. شرمنده فکراتون مادی و بررسی اوضاع کثیف اقتصادیه؟!! اگه اینه فک نکن ...

اینام هست اما فکرای زیادی هست بجز این

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
شانس نداری پس اصلا حرفشو نزن در عوضش این دختر ک قدش ۱۵۰ هست و وزنش۸۷ خیلی شانس داره ها خیلی😊😂

اره بخدا زشت ها خیلی خوش شانسن، بارها بهم ثابت شده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب زشتی و خوشکلی نیست بخدا هستن اونایی که همه چی تمومن هم خوشکلی دارن هم شانس...

من خیلی کم دیدم، من خیلیا حسرت قیافمو میخورن، خیلیا تا چشمشون بهم میفته همش نگام میکنن و میگن جذابی، اما نمیدونن چی تووو دلم میگذره😭

2738

اسی چه غذایی دوست داری ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
اسی چه غذایی دوست داری ؟؟

خخخخ خدا خیرت بده ک اینقد مهربونی واسه آرامشت صلوات فرستادم ک خواستی با این سوال حواسمو پرت کنی😘 همه ی غذاهارو دوست دارم بجز غذاهای گیاهی😁

وققققق نه بابا همون خدا بهتره

نه شوخی کردم، کاش خدا خودشو توووو زندگیم نشون بده، همیشه کمکم کرده این بارم کمکم کنه ک مدتهاست تنها امیدم خودشه

خخخخ خدا خیرت بده ک اینقد مهربونی واسه آرامشت صلوات فرستادم ک خواستی با این سوال حواسمو پرت کنی😘 هم ...

فدات بشم دستت درد نکنه    

چه حیوونی رو دوست داری ؟؟؟از چه حیوونی میترسی ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
فدات بشم دستت درد نکنه       چه حیوونی رو دوست داری ؟؟؟از چه حیوونی میترسی ؟؟

❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘از حیوونای چاق خوشم میاد😁اونم فقط از دور، بهشون دست نزنم😁

2706