1920
1924

بژار

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

کو کو کو 

از الان گفته باشم تو تاریخ۹۹/۹/۹میرم زیر پتو لباس محافظ هم میپوشم برای خودم آذوقه هم میزارم 😐آخه سال ۲۰۲۰ ثابت کرد تاریخ های رند برای هممون ریده😐🤣

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

کو کو کنان امدم

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
1911

باش

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

یعنی واس خودم متاسفم چشام پرشده خواب دارع ازش میچکه ولی  مرض دارم بمونم عکس ببینم 😑😒

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1826

میشه به تاپیک آخر منم سر بزنید؟

از الان گفته باشم تو تاریخ۹۹/۹/۹میرم زیر پتو لباس محافظ هم میپوشم برای خودم آذوقه هم میزارم 😐آخه سال ۲۰۲۰ ثابت کرد تاریخ های رند برای هممون ریده😐🤣

یه تایپینک داشتم میخوندم خیلی جالب بود رقتم بیرون فمر کردم پربازدید میشه 

عشق هجده ساله بود موضوش چیشد؟

1918