2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مبارک ولی مثلا من حاضرم ۵۰ متری نوساز آپارتمان برم ولی خونه قدیمی نه چون دوست ندارم.بعد هم منظور من ...

خوب خونه ای ک توشم که نو هست.جای خوبم هس .اونا رو جهت سرمایه گڌاری گرفتم.مثلا شیراز متری دو تومن بود جای متوسط هم بود ولی الان بالای ده تومن شده.برا ما هم خوبه تابستون که اینجا  گرمه گاهی بیایم حیاط پر درخت داره.ازگیل نارنج انگور خرمالو

ادمی باید اندازه جیبش هرچی میتونه بخره.الان سه و نیم میلیارده .میتونم بفروشم جای بهتری اپارتمان بخرم .در دراز مدت سود ویلایی بیشتر اپارتمانه

ما تو سه واحدی بودیم خلوت بود بی سر صدا  الان اومدن دوواحدی   فعلا ساختمونمون خالیه کلا ۳ تا خونه پره 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2714

ما ۷ طبقه ۷ واحد

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
سخت نیست سروصدا شلوغی

همسایه هارو اصلا نمیبینیم.کنارمونم که خونه ی دیگه ای نیست که اذیت شیم.فقط طبقه بالاییمون یه پسر ۱۰ ساله و ۲ تا دختر ۲ ساله داره ، همش میدوئن یا رو تردمیلن یا اهنگ با صدای بلند گذاشتن دارن قر میدن . یا بچه هاش گریه میکنن یا مبلا رو اینور اونور میکشن .دسشوییم که میرن اگه سیفونو بکشن صداش میاد😑😑😑😑😑

در مواقعیم که اینجوری نیست زن و شوهر به قصد کشت و کشتار با هم دعوا دارن و جیغ و داد میکنن😑

فقط اینا یکم آنرمالن وگرنه ۵ تای دیگه خیلی خوبن کوچیک ترین اذیتی ندارن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2706