2726
خواهر بدبخت من رفته با ۱۰۰تومن پولش یه ماشین خرید بلکه یه سود کوچیک بکنه سود که نکرده ماشین هم موند ...

عزیزم اونقدرا پایین نمیاد به قول دوستمون صد تومن گرون میکنن ده تومن ارزون بعدم این کاهش قیمتم موقته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا افتضاحه قیمتا ماشینایی که تو کشورای دیگه به عنوان تاکسی هم استفاده نمیشه  تو کشور ما ۴۰۰ ...

خدالعنت کنه باعثشو خدالعنت کنه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
شت😑😑😑 یعنی حاضری همه چیز و ده برابر بخری که ماشین خواهرت گرونتر شه؟؟؟

ربطی به ماشین خواهرم نداره ایشاله ترامپ دراد تا از این بدتر بشه اوضاع بلکه این مسولای بی عرضه برن به درک

ایشالا ترامپ درآد

بیشتر سازنده‌ها و سرمایه‌گذارها این‌ رو میگن ولی اولاً باید نفع همه رو در نظر بگیریم و ثانیاً منفعت بردن ما نهایت تا ۱۴۰۱ باشه 

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

هر وقت اقتصاد مملکت حالش خوب باشه خونه و ماشین راکت می شه

در واقع در اقتصاد مدرن پول نباید تو معامله زمین باشه باید صرف تولید بشه

دولت که بگذریم خود مردم هم با خرید و فروش نا بجا و رو آوردن به دلال بازی به این مساله دامن می زنن

پس بهترین خبر حفظ ارزش پول که مسبب پایین آمدن قیمت طلا و راکت شدن خرید فروش مسکن و ماشین

ان شاالله اقتصاد کشور روزهای خوبی رو تجربه کنه 

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
ربطی به ماشین خواهرم نداره ایشاله ترامپ دراد تا از این بدتر بشه اوضاع بلکه این مسولای بی عرضه برن به ...

فقط مردم بدبخت تر میشن خیالت راحت اینا جاشون محکمه چیزیشون نمیشه

این ماییم که داریم به فنا میریم

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
بیشتر سازنده‌ها و سرمایه‌گذارها این‌ رو میگن ولی اولاً باید نفع همه رو در نظر بگیریم و ثانیاً منفعت ...

برا ما اگه نفعی داشته باشه هم مسوولین محترم نمیزارن خودشون جاشون گرمه ما مردم بدبخت تو فشاریم

همون طور که ایران در سیاست هاش خط مشی خودش رو داره اصلا اهمیت نداره رییس جمهور آمریکا کی باشه همشون یک سیاست رو در مقابل ایران خواهند داشت

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
نه پیروزی نزدیکه تو فکر نباش ایشاله نابود میشن

من با همین حرفای سیاسی چندین بار تعلیق شدم دیگه خط ندارم 

ترجیح میدم حرف نزنم

ولی خب توکل به خدا😁

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

وقتی  درامد  پول  نیس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706