2726

ینی ارایشگر پول بگیره ولی کارشو درست انجام نداده باشه

پیگیری میکنن؟

لطفا اگه میدونین بگین مهمه

وااااا🙁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اما اگر بخوای شکایت کنی صنف و اینا جواب نمی دن باید سازمان تعزیرات بری یه اتاق داره برای ثبت شکایت اتفاقا خیلی سریع هم رسیدگی می کنن و اتفاقا اکثر کارهایی که این ارابشگاهها انجام میدن هم مشمول تخلفاتش میشه 

من یه بار ارایشگره هشتصد هزار تومن پولم رو پس نمیداد می خواستم شکایت کنم ولی قبلش زنگ زدم 110 زنه او ...

والا منم میخوام بدونم اگه پیگیری میکنن شکایت کنم چون دیشب گف پولتو پس میدم 

امروز دبه کرد گفت برو هر کاری دوس داری بکن من زیر بار نمیرم

هیچ ارایشگری زیر بار نمیره

وااااا🙁 
ععع ممنون  حتما میرم  چرا باید بزارم حقمو بخوره و زبونشم دراز باشه بگه هرکای میخوای بکن

خیالت راحت برو تو این موردها خیلی خوب پیگیری می کنن حتی ممکنه جریمه اش کنن در ارایشگاهشم تخته. 

زندگی منشوری است در حرکت دوار
اما اگر بخوای شکایت کنی صنف و اینا جواب نمی دن باید سازمان تعزیرات بری یه اتاق داره برای ثبت شکایت ا ...

باشه ممنون حتما

من والا دنبال دردسر نبودم گفتم پولمو برگردون وقتی تضمین کارتو کردی و من نتیجه نگرفتم 

امااولش گفت پولتو برمیگردونم فرداش گف برو هرکاری میخوای بکنی بکن هیچ ارایشگری زیر بار نمیره کار درستم اونا میکنن! انگار این زیر بار رفته بیشعور😒

وااااا🙁 
ببخشید چرا 800تومن

برای تمام دکلره موهام دو ماه قبل عید رزرو کردم پول رو تمام ازم گرفت دو روز بعد پشیمون شدم یعنی تاریخ انجام کار دو ماه بعد بود من دو روز بعد رزرو پشیمون شدم پولم رو نمیداد و تازه پرو بازی دراورد که هر غلطی می خوای بکن منم درجا زنگ زدم 110 اشکش دراومد.

خیالت راحت برو تو این موردها خیلی خوب پیگیری می کنن حتی ممکنه جریمه اش کنن در ارایشگاهشم تخته. 

باشه عزیزم حتما پیگیری میکنم..اگه دونفر مث من پیگیر حقشون بشن 

دیگه هیچ ارایشگری جرات نمیکنه ب مشتری اسیب بزنه پول زیاد بگیره یا در صورت عدم نتیجه دلخواه حداقل هزینه مشتری رو برگردونه 

بدون عذرخواهی بگه هرغلطی دوس داری بکن

وااااا🙁 
2706