2726
حسرتشو نخور  یه روزی عاشق یه نفر میشی که نمیتونی بدون اون نفس بکشی نمیتونی بدون اون بخندی و خو ...

ایشالا🙃

ایشالا که دیر نشده باشه

اوج جوونی ادم که بگذره دیگه هیچی مثل قبل شاید براش شیرین نشه

نه ۲۰ زود نیست ولی دیر هم نیست حالا حالاها وقت داری واسه عاشق شدن 

وقت که هست حتما

من مشکلم اینه که درحال حاضر اون عقله رشد کرده و دیگه نمیزاره عاشق شم

چه برسه به دوسال دیگه واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا🙃 ایشالا که دیر نشده باشه اوج جوونی ادم که بگذره دیگه هیچی مثل قبل شاید براش شیرین نشه

ایشالا ولی عجله ایی هم نداشته باش عجله همه چیز رو خراب میکنه و خدای نکرده انتخاب اشتباه میکنی 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
وقت که هست حتما من مشکلم اینه که درحال حاضر اون عقله رشد کرده و دیگه نمیزاره عاشق شم چه برسه به دو ...

عشق که بیاد عقل میره بابا بنده خدا کجای کاری 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2728