1874
1924

اول بگم لطفن اونایی ک میخان انرژی منفی بدن لطف کنن برن بیرون😄🍫❤🍓

خانوما من جدیدن کلن هر نوار ک میزارم سوزش و خازش فوق العاده شدید ک اصلن نمیشه توصیف کرد میگیرم بخدا وقتی پریود میشم بدترین روزای عمرمه کسی اینطور شده ؟؟

باید برم دکتر؟ 

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
1911

من با نواربهداشتی مشبکی فاتحم خونده میشه

😍 توسل به حضرت رقیه (س ) معجزه میکنه😍 هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا 14 سوره قران و… به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم.التماس دعا💙

دقیق من ، از هر نوعش بگی گداشتم ،،از بس خارش و سوزش داشتم ک بعد پری باید میرفتم دکتر زنان ،،تا اینکه این ماه دوستم بهم نوار بهداشتی مارک لدورا نعرفی کرد ،،خانوم راحت شد راحت ،،ولی درد پریود بیچارم کرده

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

إ تو زنم نیستیییییی؟؟؟؟ کحا بودیییی تووووووووو چن وقتههههه اصلااااا ندیدمتتتتتت؟؟؟🤩🤩🤩🤩

از شرایط «این رل» بودن فقط اینشو دارم🥴😅 به ویروس میگید وایروس؟ ور آر یو فرام پا فیوزاا؟ از مایهن ما بروا بایرون😐نمیدونم تو فیلما چجوری صبح پامیشن به خانوادشون عشق میورزن🤔 من صبح پامیشم ساعتها مثل قاثلا به همه نیگا میکنم😐دیدین تو این تبلیغا همیشه تو یخچالشون کیک و تو فرنگی و شیر کاکائو دارن. این چیزا تو خونه ما قبل از اینه که به یخچال برسه تموم میشه🥴😐کلیم رو فرختم گذاشتم توی بورس الان شده دنبلان😅توی هر کلاسی یه پسر هست که نقش سنبل خان رو داره:)) همیشه وسط جمعای دخترونس🥴😂یارو فقیر بوده زنش بهش میگه:چرا قبل از ازدواج نگفتی انقدر فقیری هیچی نداری؟ یارو میگه: والا هرموقع میگفتم تو دنیا جز تو هیچی ندارم تو مثل خر کیف میکردی!😂💔

اره من

کل پاهام زخم میشه

دنیای ما خیلی کوتاهتر از چیزیه که فکرشو بکنی..پس از هرلحظه اش به خوبی استفاده کن☺@bellatrixlstrang  تو بهم ثابت کردی دوست مجازی چقدرمیتونه واقعی باشه😍من عاشق همه ی نی نی سایتیام🙂چون بی منت کمکت میکنن.بدون اینکه دنبال حاشیه برن❤
1826