2410
2553
عنوان

شماره بازیگرا

4631 بازدید | 118 پست

چجوری بعضیا شماره بازیگر یا خواننده یا ..اینارو پیدا میکنن دوست خودم چند سال پیش شماره موسوی والیبالیست معروف و پیدا کرده خدایی شما تاحالا شماره اشونو داشتید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه یه مدت تو دبیرستان با شماره سیاوش خیرابی ساییدنمون

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2720

نع هیچوقت درگیر ادما معروف نبودم خصوصا ایرانیا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نه فقط دوسال پیش که خیلی تباه بودم تو دایرکته میلاد کی مرام کلی عربده زدم

واقعا میلاد کی مرام چرا؟ادم دیگه نبود؟

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2714

😁شماره نوید محمد زاده را قربون دستتون دست ب دست کنید 

عشقم کرونا گرفته حالشو بپرسم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

من شماره تو سریالا  یا فیلما ک بازیگرا  میگیرن و دوربین زوم میکنه منم زوم میکنم  رو تی وی😑رو سریع ثبت و ضبط حافظه دیداری میکنم بعد سیو میکنم میرم تلگرام...  از بینشون منوچهر هادی شناسایی شد😁😁دادم ب برادرم شمارشو.. هیچ اتفاق خاصی هم نیوفتاد. چند نفر دیگه هم هستن ک دست اندر کار و.. باید باشن... 

2706