2726
عنوان

مامانابیاین...

91 بازدید | 17 پست

بچه هامن اصلااهل آرایش واین حرفانیستم بیاین عکس خودموبچمومیذارم یه نگاهی بهم بندازین درموردچهرم نظربدین واینکه بگین چجوری آرایش کنم

اگه سایت درست باشه سریع میذارم

فقط یه بارمیذارم

اینکه گفتم کیارکن واسه اینکه که اگه زشتم بهم بگین که زشتم الکی نگین نه قشنگی

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم خوشگلی و نیازی به آرایش نداری 

چشم بد ازت دور 

خدا پسرت هم برات نگه داره

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

خوبی عزیزم،فقط ابروهات یه کم باید روش کار بشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
واقعا واقعا خیلی ناز و بی نقص هستی ماشاالله

واقعا؟ من فکرمیکنم خیلی زشتم مخصوصاوقتی باهمین قیافه وبدون آرایش میرم بیرون وبعدخانومایی که به خودشون رسیدن میبینم کلاافسرده میشم

عاقا من دیررسیدم :(

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
بنظرم خوشگلی و نیازی به آرایش نداری  چشم بد ازت دور  خدا پسرت هم برات نگه داره

دختره عزیزم نمیدونم چراموهاش رشدنمیکنه که انقدشبیه پسرانباشه😁😁😁😁

2706