1874
1924

دیدید همیشه ادم یه تصوراتی راجع به ازدواج و همسر ایندش داره؟ یا مثلا همیشه پیش خودش میگه من از ادمی خوشم میاد که اینجوری باشه اونجوری باشه و خلاصه یه سری ایده الا داریم هممون ...

شما شوهرتون شبیه همون تصوراتتونه؟شبیه همونیه که همیشه فکر میکردین یه روز باهاش ازدواج میکنین؟ شبیه ایده الاتونه؟

بعله

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

من خوابشو میدیدم💛

🌼☄یا حسین (ع)، در کربلا نبودم...تا برای یاری امامم، کاری حسینی بکنم..اما... حالا هستم..تا با چادرم، کاری زینبی بکنم...میدانم که یزیدیان زمان...چشم به چادرم دوخته اند...💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه👯‍♀️

من اصلا تصور نمیکردم ازدواج کنم از ازدواج و متاهلی بیزار بودم😑😑😑😑

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
1911

نه نیست

جالب اینجاست تو مجردی بهش فکر میکردم.فک کنم با قانون جذب جذبش کردم😑

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اعتراف میکنم😐😕 بچه که بودم هر موقع حواسشون نبود جلو من حرف زشتی میزدن میگفتن “فرانسوی حرف زدیم”.خلاصه اینطوری بود ک تو دبستان معلممون پرسید کسی زبون دیگه ای بجز فارسی بلده؟ منم هرچی کلمه فرانسوی بلد بودم گفتم😂

نه طبيعتا

ولي مشكليم ندارم عاليه برام

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
1826
نه طبيعتا ولي مشكليم ندارم عاليه برام

اینجایی تو ی تاپیکی میخواستن تگت کنن تگ نمیشدی

دانشجوی مامایی هستم   ۰۲/۰۲/۰۲ تو مال من میشی...  .با من بحث نکن،به من تهمت نزن،به من سرکوفت نزن،دلمو نشکون،اشکمو درنیار،قضاوتم نکن من یتیمم آهم میگیرتت بد میسوزنتت.میدونی لذت بخش ترین چیز برای من چیه امیر؟اینکه همه بهم میگن عاشق چیه این تحفه شدی حنا؟؟اونا نمیدونن من چقدر دوست دارم،ولی تو خودت اصلا نمیدونی که من دوست دارم...