1874
1935
عنوان

به کسی که دلتونو شکسته چی میگین؟

110 بازدید | 18 پست

فرض کنین یکی دلتونو شکسته و دارین باهاش برای همیشه خدافظی میکنین و رابطتونو تموم میکنید

بهش چه پیامی میدید ؟

(رابطه ی دوس دختر دوس پسری)

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

همسفر راه من‌نشدی ولی در به در آه من میشی...

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
1911

چون میدونم همین پیامه باب آشتی مجدد میشه اصلا پیام نمیدم و بی صدا میرم . 

شایدم بگم‌

ماگذشتیم‌و گذشت آنچه تو با ما کردی 

تو بمان با دگران وای به حال دگران 

شُد شُد!نشُد؛خدا هست 🍀🍃

من تجربه ای ندارم

ولی یادمه این تیکه سریال مانکن خیلی تو اینستاگرام پرشده بود

که همتا میگفت : نه میبخشمت و نه فراموشت میکنم

🙄🙄😁

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 

من وقتی با نامزدم دوس یودم ازش جدا شدم 

خیلی چیزا بهش گفتم از دلیل انتخابش از ارزوهایی ک داشتم خیلی چیزا گفتم اخرشم بهش گفتم اگ ی روز وضعت خوب شد خبرشو حتما بهم‌بده 

انقد عاشقش بودم تو اوجهههه دلشکستگی همش ب فکر اون بودم 

اگه یه روزی یه اتفاق بد واست افتاد خواست خدا و تقدیر و ... نبوده 

آه دل شکسته ی منه ی که تا اخر عمر باهاته 

(البته واسه مواقعی که دلتو شکسته و میخواد ولت کنه کاربرد داره)

من یه دخترم... اما....!طرز رفتارم،شخصیتم،علاقه مندیام و....متفاوته و ممکنه به مزاج خیلیا خوش نیاد.اما لازم هست بگم احترام به علایق دیگران نشون دهنده ی فرهنگه پس برای هم ارزش قاعل بشیم💛من دختر قوی هستم‌..قوی تر از اون چیزی که فکرشو میکنی...ضعیف و لوس نیستم...منطق همیشه واسم در اولویته...جز خدا از هیچکسی نترسیدم و نخواهمم ترسید...مشکلات واسم معنایی ندارن تا زمانی که با عقل تصمیم میگیرم نه با دل..‌حرفام شعار نیست عین حقیقته....) #ملکام
1826

برو ای دوست برو

برو ای پسر پالان محبت بر دوش

دیده بر دیده ی من مفکن و نامم مفروش

بخداسیرم سیر

بخدا سیرم از این عشق دوپهلوی تو پست

تف بر آن دامن پستی که تورا پروردست 

کم بگو مال تو کو جاه تو کو برده ی زر

کهنه رقاصه ی وحشی صفته زنگیه خر

بقیشو یادم نیست ولی یه زمانی استاد پیرم اینو برای من نوشت مردک ۵۰ سالش بود من ۲۰ سال توقع داشت عاشقش بشم جواب مثبت بدم بهش البته به جای پسر دختر نوشته بود تو شعر

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند