2726
عنوان

به کسی که دلتونو شکسته چی میگین؟

129 بازدید | 23 پست

فرض کنین یکی دلتونو شکسته و دارین باهاش برای همیشه خدافظی میکنین و رابطتونو تموم میکنید

بهش چه پیامی میدید ؟

(رابطه ی دوس دختر دوس پسری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلشکن😐😂

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

میگم بابت همه خاطره های قشنگی که برام ساختی ممنون

دلم واست تنگ میشه 

مواظب خودت باش

بای🙂

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

اول اینکه نمیذارم غرورمو بشکنه !.

اما اگه اینطوری شد

بهش لبخند میزنم هر چقدر بدی کرد من بهش خوبی میکنم

یه جا خوندم با هر کی مثل خودش اما من زاتم مثل اون طرف ممکنه نباشه مهربونی همیشه بهترینه

اما اجازه نمیدم دیگ واردم زندگیم بشه و ناراحتم کنه

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بلاکش نمیکنم ،مگه مریضم ،میگم برو با هر کی دوست داری خوش باش 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706