1920
1924
عنوان

به کسی که دلتونو شکسته چی میگین؟

114 بازدید | 23 پست

فرض کنین یکی دلتونو شکسته و دارین باهاش برای همیشه خدافظی میکنین و رابطتونو تموم میکنید

بهش چه پیامی میدید ؟

(رابطه ی دوس دختر دوس پسری)

گوه خر تو دهنت 😂😐✌️

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداري نيست🥺😐. برا تولدمه  🌈🌈🤦‍♀️🌈🌈🍭🍭.                 دريا هستم🌊🌊. با موهاي فرفري👩🏻‍🦱👩🏻‍🦱.

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

دلموشکوندی برو حالشو ببر😁

همین حالا جگرگوشه هایتان را بیدار کنید دختران ایرانمان را و در آغوششان بگیرید و به آنها بگویید مایملک هیچ اهریمن داس به دستی نیستند. به آنها بگویید به دنیا آمده‌اند تا زندگی کنند با همه درست ها و نادرست هایشان با همه تصمیم‌های صحیح و غلط‌شانبگویید حتی اگر نیمه سوخته از جهنمی شیطانی هم بیرون آمدی باز به آغوش امن من برگرد فرزندم …
1922

دلشکن😐😂

🌼☄یا حسین (ع)، در کربلا نبودم...تا برای یاری امامم، کاری حسینی بکنم..اما... حالا هستم..تا با چادرم، کاری زینبی بکنم...میدانم که یزیدیان زمان...چشم به چادرم دوخته اند...💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه👯‍♀️

میگم بابت همه خاطره های قشنگی که برام ساختی ممنون

دلم واست تنگ میشه 

مواظب خودت باش

بای🙂

هر وقت دلت گرفت و حس کردی راهی وجود نداره وضو بگیر و قرآن رو به فارسی بخون💜 وقتی متوجه بزرگی خدا میشی میبینی مشکلت خیلی کوچیک تر از چیزیه که خدا راهی براش نداشته باشه😌داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی،شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
1911

اول اینکه نمیذارم غرورمو بشکنه !.

اما اگه اینطوری شد

بهش لبخند میزنم هر چقدر بدی کرد من بهش خوبی میکنم

یه جا خوندم با هر کی مثل خودش اما من زاتم مثل اون طرف ممکنه نباشه مهربونی همیشه بهترینه

اما اجازه نمیدم دیگ واردم زندگیم بشه و ناراحتم کنه

you can't stop someone who knows exactly where they're going ! I am that person🍃❕

میگم امیدوارم نفر بعدی یجوری قهوه ایت کنه ک خون گریه کنی

مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ                                                        که پروردگارت تو را رها نکرده                                           ضحی ﴿۳﴾
1826

هیچوقت حرفای واقعیمو بهش نگفتم هیچوقت نگفتم چقد دلمو شکسته چقد ناراحتم کرده حتی وقتی وااسههههه سومین بااار رفت😔من همچنان بهش هیچی نگفتم

الان پشیمونم که چرا نگفتم بهش😔💔

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
هیچوقت حرفای واقعیمو بهش نگفتم هیچوقت نگفتم چقد دلمو شکسته چقد ناراحتم کرده حتی وقتی وااسههههه سومین ...

میگفتی ام فرقی نمی‌کرد عزیزم شاید چیزایی که بخاطرش ناراحت شدی از نظر اون بی اهمیت و مسخره باشه

میگم دل شکستن هنر نمیباشد بیا دلمو بدست بیار ای هنر مند ای زیبای خفته ای شفتالوی لهیده ای خاک تو سرت ای بمیری راحت شم ایشالاااا خدا مرگت بده برو گم شو نبینم ریختتو یکی منو بگیره تا نزدم لهش کنم کو اون قمه من کو اون دولول شاه کش لعنتی من غرور منو له میکنی عوضی بی شرف دل منو میشکنی ناجنس ؟؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟     

99.9.10همه تون رو میبینم حالتون رو میپرسم جذابای لاناتی  من دیگه فک کردن درمورد زندگی خودمو ول کردم بقیه ول کن نیستن😂بعضی عام اینقدر با خودشون درگیرن ک اول باید یه دسته گل بگیرن باخودشون اشتی کنن بعد با بقیه   
1918