2137
2106
عنوان

چند سالگی پریود شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 76 پست

زمستون 89 یا 90 بود اخرای 16سالگیم بودکه پریود شدم چقدر حس خوبی بود که پریود شدم اخه همه دوستام شده بودن من نشده بودم فکر میکردم مشکل دارم 

فکر کنم خوشحالی پریود شدنم رو تو هیچ کدوم از صحنه های زندگیم تجربه نکرده باشم

...
والا گمون نکنم این روزا دیگه زشت باشه .هر چیز که در عالم است در آدم است .

آخه دکترمم میشناسم میدونم کرم نداره باهاش راحتم

وگرنه به دکتر غریبه نمیگم

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

آره واقعا،فدات🥰🥰🥰

❤️🌸😚

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
زمستون 89 یا 90 بود اخرای 16سالگیم بودکه پریود شدم چقدر حس خوبی بود که پریود شدم اخه همه دوستام شده ...

ای جانم خداروشکر که خاطره خوبی داری ازش

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
اتفاقا پریود یه چیز عمومی و کاملا عامیانس اینجا اینقدر پستهای مزخرف وجود داره که کسی براش موضوع به ا ...

کی گفته من خوشم نمیاد با همجنسام از این قبیل تبادل نظر ها داشته باشم؟؟!!!

منتها جو اینجا خیلی بد شده و بیمار هم زیاده...

شما سوال پرسیدید منم جواب دادم...

دستانم خالیست٬ اما ذهنی آکنده از واژه دارم ...
2050
۱۱ سال و ۷ ماه بهمن ماه بود تو مدرسه. مراسم دهه ی فجرم بود😑

خووب موقعی بود پس🤣🤣

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2183
اخه تو سایت شنیدم خیلیا ۱۷۵ اینا هستن😃 پس من میشم متوسط

نه بابا.منم قدم 168 هستش.به قد بلندی معروفم.خخخخخخ.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
۵ بهمن ۱۳۸۴ شنبه بود دوستم اومده بود دنبالم بریم مدرسه😑😫

اونوقت من نبودم

یه دی ماهی❄❄🌬 فقط خدا ❤فقط خدا عشق منه،دلم واسه اون میزنه،من خوشبختی رو دارم،فقط خدا عشق منه یه نگاش عمره منه،با بودنش حس میکنم دنیارو دارم،بازم چشای من سوگو ماتم میگیره،دل من بدون تو آروم و آروم میگیره!همون طور که بی تو مرد آمده ام به سمت پذیرا باش مرا دوباره صفا ده قلبم را عشق فقط تویی خداااااااااااااااا!  😘😘  درحال حفظ قرآن به امید حافظ قرآن شدن😍😍😍😍