2703
2553
عنوان

یه خاطره خنده دار از دوران دبستانم 😂😂😂شمام بیاید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2946 بازدید | 192 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عمم😂😂😂 من از بچگی از مامانم دزدی میکردم تا یکم قبل از ازدواجم بعد از ازدواجم حلالیت گرفتم ازش😂 ...

منم از بابام 😎اخه پولش از مامانم بیشتر بود 😝😝

همیشه هم میفهمید میگفت بر ندار دزدی میکنی 😃😃منم میگفتم چشم و از سریه بعد مبلع بیشتری بر میداشتم و تا یه مدت بر ننیداشتم تا فک کنه ادم شدم😌😌

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
منم از بابام 😎اخه پولش از مامانم بیشتر بود 😝😝 همیشه هم میفهمید میگفت بر ندار دزدی میکنی 😃😃منم ...

😂😂😂😂😂

آخآخ تو منی یا من توام؟

منم همین کار رو میکردم

اول میگفتم مامان پول بده

می‌گفت ندارم

منم جای پولاشو بلد بودم میرفتم برمیداشتم

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2720
😂😂😂😂😂 آخآخ تو منی یا من توام؟ منم همین کار رو میکردم اول میگفتم مامان پول بده می‌گفت ندارم ...

تو منی😁نه من سختم میومد بگم بده اخه کم میداد😐😌خودم به اندازه ی نیازم 😐شایدم بیشتر 🙄بر میداشتم 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
چه جالب منم کیفم یه چند باری یادم رفته بود جا گذاشته بودم 😂یه بارم کیفمو تو خونه جا گذاشته بودم 😐 ...

😂😂😂😂فقط خونه گذاشتنت

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
دخترم دو نیم سالش بود رفتیم هایپر همینجور داشت راه میرفت یهو دادزد بابا بابا بیا پوشک مامان یه نوار ...

همش خاطره نواری داری که  

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2714
تو منی😁نه من سختم میومد بگم بده اخه کم میداد😐😌خودم به اندازه ی نیازم 😐شایدم بیشتر 🙄بر میداشتم&n ...

😂😂😂😂😂حلالمون عین شیرپاکتی مادرمون

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706