2737
2734
عنوان

رفتارهای پسر ۱۰ ساله😐😐

1850 بازدید | 42 پست

بچه ها از دیروز تا حالا اینقد عصبیم از دست پسرم که معده م داره آتیش میگیره لطفا راهنماییم کنید؛؛ پسرم به ظاهر حرف گوش کن هست اما خون به دلم میکنه همش فقط بفکر خودشه مثلا گرسنه ش بشه تو بیابون هم باشه همون لحظه باید بش غذا بدم تشنه ش بشه همینطور نباید گرمش بشه سردش بشه و """ دیروز خواهرم از مشهد(خونه شو برده اونجا) اومده بود گفت آبجی ساعت ۱ شب میرسم تو هم بیا خونه مامانم که هم و ببینیم گفتم بچه ها خاله اومده آماده شید بریم خونه مامان جون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خببببب

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
2731

😐

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738

طببببق معمول پسرم شروع کرد!!! من برا چی بیام حوصله م سرمیره؛؛ گفتم خب نیا؛؛ گفتم پ چطور بمونم اگه بابا رفت بیرون تنها بمونم گفتم خب بیا ؛؛ گفت برام بسته اینترنت بزن ؛؛ زدم؛؛ گفت بازم حوصله م سر میره گفتم ی شبه فقط صبح برمی گردیم؛؛ گفتم خاله ت و پسرش هم هست؛؛ گفت دروغ میگی؛؛ گفتم بخدا؛؛ بعد گفت اگه دم در رسیدم دیدم خاله م نیست برمیگردم گفتم باشه؛؛ بعد دوباره گفت اصلا براچی بیام ؛؛ گفتم نیا بمون همینجا گفت نمیمونم شروع کردم جیغ زدن و رو خودم زدن 

بچت که حاصل تربیت خودت بوده عزیزم.

ولی ساعت یک شب😖

مگه میخواست فردا صبح برگرده؟🤔

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
بچت که حاصل تربیت خودت بوده عزیزم. ولی ساعت یک شب😖 مگه میخواست فردا صبح برگرده؟🤔

من هم همین فکر کردم🤑🤑

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706