2737
2734
عنوان

معرفی دکتر در اصفهان

16254 بازدید | 24 پست
من دنبال خانم دکتری هستم که مریضا را تک تک ویزیت کنه و مهربون باشه و خوب به حرفهای مریض گوش بده. گفته بودید دکتر اخوان خیلی وقت میذاره شنیدم دکتر ویدا رضوی هم تکی ویزیت میکنه- کدومشون بهترن از جهت تشخیص و تجربه و ...؟ البته برای دوران بارداری نمیخوام برای بیماریهای زنان میخوام برم-
دکتر شهناز پولاد خان فقط چون از لحاظ تشخیص و دانشش به روزه و مثل دکتر کلانتری و احمدی مرضی ها را تشخیص میده مهربونه با کلاسه جوون و شیک و از همه مهمتر استاد دانشگاه اصفهانه من که خیلی وسواسیم پیش اون میرم حالا خود دانی مطبش آمادگاه ساختمان آژندتلفن 118 بپرس الان پیشم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
6264787 تلفنش هست . برای نوبت اصلا مشکلی نیست امروز که تماس بگیری برای فردا نوبت میده . راستی یه منشی داره که خودش هم ماما هست خیلی هم خوش اخلاقه
با تولد پسرم خداوند معجزه ای را برای یک عمر در برابرم قرار داد .
2738
سلام به همه

شکایت از دکتر ویدا رضوی ، اصفهان

3 هفته پیش جنین 21 هفته ی من به خاطر اشتباه بسیار بزرگه دکتر ویدا رضوی در اصفهان کشته شد :(

تشخیص دیرهنگام برای انجام سرکلاژ .

من 6 روز پیش از این اتفاق مطبش بودم ، اما مثل همیشه تو 5 ثانیه معایته ام کرد و به دلیل بی دقتی در معاینه ، نفهمید بچه اومده پایین .

روز قبلشم سونوگرافی خواهرشوهرش ( دکتر مهری سیروس ) بودم ، اونهم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو چک نکرد !

روز فاجعه هم ما رو مجبور کرد که قبول کنیم باید زایمان زودرس انجام بشه !!!! و هیچ تلاشی برای انجام سرکلاژ نکرد ، چون عجله داشت که بره .

و من 3 هفته است در سوگ تنها دلخوشیه زندگیم میسوزززززززززززززززززززززززززززززززززم

در تمام این دوران حتی یک بار هم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو اندازه نگرفت !!!!!
کاری که بقیه دکتر ها در هر سونویی که مریض رو میفرستن ، حتما چک میکنن ( طبق مشورتی که این مدت با 3 متخصص زنان دیگه انجام دادم )

و خودش به اشتباهش اعتراف کرد ، اما این برای من بچه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا کمکم کن ببخشمش

حالا هم که کارم داره به کورتاژ میکشه و نمیدونم دیگه باردار میشم یا نه :((((

بی انصافی نیست که علاوه بر گرفتن پول برای نشان دادن سونو ، حالا هم برای کشتن بچم و انجام کورتاژ ، به اندازه زایمان ازم پول میگیره !!! 750000 تومان !!!

این مدت خیلی از اشتباهاتش شنیدم اما دیگخ خیلی دیره :((((

در مورد نازایی شاید کارش خوب باشه

اما وقتی باردار شدید برین پیش کسی که بهتون توجه کنه ، نه بی وجدان و پول پرست باشه :(

ازش شکایت میکنم...

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام خورشید جونم
خیلی ناراحتت شدم ،انشالله خدا بهت صبر بده
منم این تجربه رو داشتم،اما کوچولوم دوسه هفته ای کوچیکتر بود و زایمان طبیعی کردم
ازش شکایت بکن اما بقیش رو بخدا بسپار و بدون بخاطر صبرت انشالله خدا هرچه زودتر واست جبران میکنه و حتما نی نی خوب و خوشگلی بهت میده
منم باید زود سرکلاژ میشدم اما نشدم و ... کیسه آبم پاره شد و دقیقا روزی که دکترم بالاخره واسم نوبت سرکلاژ زده بود،من توی بیمارستان صدوقی بچم رو از دست دادم...

خیلی مراقب خودت باش،مراقب دلت... سعی کن به شوهرتم کمک کنی تا خودشو خالی کنه... مطمئنا اونم حسابی داغونه...

انشالله هرچه زودتر بیای خبر خوش بدی بهمون عزیزم
خورشید جون من دکترداوری رایکی ازبهترین پزشگان اصفهانه معرفی میکنم هم تشخیصش بسیارخوبه خوبه هم غمل جراحیش فوق العاده خوبه هم باانصافه مطبش اصفهان امادگاه جنب داروخانه اصفهانه
مرضیه جون من دکترداوری رایکی ازبهترین پزشگان اصفهانه معرفی میکنم هم تشخیصش بسیارخوبه خوبه هم غمل جراحیش فوق العاده خوبه هم باانصافه مطبش اصفهان امادگاه جنب داروخانه اصفهانه
2706