2737
2734
عنوان

من می گم یاد بگیریم به خودمون ارزش بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 58 پست
بابا این مامان پانیذ هیچ علمی نداره فقط از ویلای لاکجری و خونه ی فوق لاکچریش و بچه ش و لباساش عکس و ...

اونو که می دونیم. اون داره ماهی شو می گیره.  تو بگو منطق اونا که فالو می کنن چیه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد تز زندگی بدون مهریه رو بعضیا می کنن تو پاچه زن طفلی ایرانی. تو همین نی نی سایت آدم چقدر از اوضاع ...

آره بخدا من دوست خودم شوهره ۴ساله با یه بچه گذاشتش خونه باباش قانون هم پشت مرده

من هم خدایی دارم...
2731
آره بخدا من دوست خودم شوهره ۴ساله با یه بچه گذاشتش خونه باباش قانون هم پشت مرده

بعد بلاگره شیک اوند گفت مهریه چیه آخه و..‌این امل بازیا چیه. کاوه رادم گفت وای داشتم از پیجت رد می شدم استوری تو دیدم چه خوب گفتی. بعد بلاگره ذوق زده گفت دیدین من چقدر اطلاعات حقوقیم زیاده. ما هم دور از جون گاو بودیم نفهمیدیم همش نقشه است. 

بعد بلاگره شیک اوند گفت مهریه چیه آخه و..‌این امل بازیا چیه. کاوه رادم گفت وای داشتم از پیجت رد می ش ...

بعد خدا شاهده من نمی دونم هنوز بلاگره دانشگاه چی خونده تازه این جزو روراست ترین هاست

بعد بلاگره شیک اوند گفت مهریه چیه آخه و..‌این امل بازیا چیه. کاوه رادم گفت وای داشتم از پیجت رد می ش ...

همین امل بازیا اینجا یه پشتوانه واسه زن نخیر زن مهریه نگیره مرد هم بره پی خوشگذرونی

من هم خدایی دارم...
2738
یعنی مث معتادا میرن اونجا خودشونو تسکین بدن؟ خب تلاش کنن برا آرزوهاشون😞

اصلا درک نمیکنم من تا یه چیزی مال خودم نباشه هیچ حالی بهم نمیده بعد اینا واسه مال مردم ذوق میکنن

من هم خدایی دارم...
ندیدم برم ببینم😐

می دونی اصن خلاقیتم ندارن. مثلا جدیدا همه با هم ازین متن کارتونیا می ذارن. همه با هم یه سریال دارن که یهو میشینن چند قسمت نگاه می کنن سریال هام همه درجه ب و جیم. همه با هم کتاب دوست ندارن همه با هم شده یه استخر اجاره کنن چند ساعتی لاکچری میشن البته اولاش بعدا سوار فالویر میشن با تبلیغ استخر واقعی می خرن خخخ