2737
2734
عنوان

غذا نخوردن پسرم لجمو دراورده

262 بازدید | 27 پست

۳ سال و نیمه س ن صبحونه ن ناهار ن شام می خوره وزنش ۱۵ کیلوعه با مولتی ویتامین سر پا مونده ،امتحانش کردم ببینم کلا کم اشتهاس یا خودش نمی خواد غذا بخوره اسمارتیز وچیپس و شکلات و شیرینی خریدم خورد تازه دوباره هم درخواست کرد ولی دیگه براش نمی خرم نمی خوام از این هله هوله ها بخوره ،دستپختمم  خوبه براش آب میوه طبیعی میگیرم نمی خوره شیرموز لب نمی زنه موندم چیکار کنم سیب زمینی سرخ کرده با پنیر پیتزا و سس می خوره ولی اونم حدی داره ضرر داره خب دوس ندارم زیاد بهش بدم

مولتی ویتامین رویال ژلی ادونسیس و امگا موس  ادونسیس بهش می دم .راه حلتون  چیه؟

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گروه آی وی افیا در تلگرام خواستین پیام بدین zeinyysآی دی من

🙄

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁

من پسرم یه مدت همین هست .. اول چند باری همین شکلات و اسمارتیز دادم .. قشنگ معتادش کردم ..

بعد دیگه میگفتم اول غذات رو بخور تا بهت بدم ‌. اونم که دیگه مزه اسمارتیز زیر زبونش بود نه نمیاورد .. سریع غذاش رو میخورد برای دسر که اسمارتیز یا چیزای دیگه بود 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2738

اصرار نکن بهش اب میوه حاضر کن برا خودت یه لیوان بریز جلوش با ارامش بخور اگه خواست بهش بگو برو برات تو لیوان ریختم غذا همینجور سفر بنداز شروع کنید خوردن براش بکش تا خودش بیاد بخوره

هروقت یه چیزی بیارم بهش بگم برای تو نمیخوره ولی هیچی بهش نگم برای خودم بیارم میاد همه رو میخوره 

شاید رو بچه شما هم موثر باشه 

غذا های کبابی هم بیشتر براش امتحان کنید 

2706