2733
2734
عنوان

باورم نمیشه میگن دوست صمیمیم رو به جرم رابطه نامشروع گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متعه یعنی چی؟

مُتعه یا همون ازدواج موقت اسم شرعی صیغه هست.صیغه کلمه اشتباهیه در کل چون ما صیغه عقد دائم داریم وصیغه عقد موقت وصیغه نذر و..

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
وای چقدر گناه داره زنای آدم متاهل.خدا خودش عاقبت همه رو بخیر کنه

اوهوم😖خب بابا اگر طرف بد بوده و شما رو تا اینجا رسونده که قید زندگیتو بزنی تو به خوب بودنت ادامه بده و صبر کن جدا بشی بعد برو پی زندگیت.دیگه چرا خیانت آخه😖

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
مُتعه هم خودش شرایط داره.اگه با دختر باکره وزن شوهر دار باشه به شدت مجازات میشه.این خانم هم که استار ...

مطلقه نیست هنوز ک صیغه طلاق جاری نشده وعده نگذشته

2738

ببينيد تو اين تاپيك همه گفتن خانمه مقصره چون متاهله و كاملا درسته چون خانمه خيانت كرده. كسي به اون مردي كه با اين خانم بوده نگفت مرد خونه خراب كن لعنتشم نكردين. پس در موارد خيانت مرد هم نگين زني كه باهاش دوست شده خونه خراب كنه و لعنت بهش! به همون مرد متاهلي كه خيانت ميكنه لعنت بفرستين

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
یکی میگفت جاریشو گرفتن 

منو تاپیکش تگ میکنی

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706