2737
2734

دوستم دوساله شاغل شده و امسال یهو درخواست طلاق داد ۱۶سال بود ازدواج.کرده بود متولد۶۵ و دوتا دختر۱۱و هفت ساله داشت.برامن درددل میکرد میگفت این همه سال دردمو پنهون کردم و به هیشکی نگفتم.ولی شوهرم تو این ۱۶سال خون به جگرم میکرده وخیلی اذیت شدم دیگه کشش ندارم.

بعد تو مدت کش و قوس طلاق طبق گفته خودش به خاطر اینکه شوهرش نیاد هرروز درخونه یا دعا چال نکنه (چون خیلی شوهره اهل دعاو جادوست) سه بار خونه اجاره ایشو عوض کرد....و شوهره خیلی دنبال صلح بود که طلاق نگیرن.....

تااینکه امروز یه اشنای مشترکی زنگ زد گفت دیشب دوستم و با یه پسره تو خونه لخت بودن گرفتنشون...هنوز شوکم

امشب بگیر بگیره هاااااا

خانوما مواظب رفتار و کردارشون باشن  

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله که دروغ خدا به دختراش رحم کنه😥😥

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

ای وای😰😯

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
2738
جالبه حالا اگه مرد بود میگفتن صیغه بوده

مُتعه هم خودش شرایط داره.اگه با دختر باکره وزن شوهر دار باشه به شدت مجازات میشه.این خانم هم که استارتر گفتن اگه مطلقه بودند میتونسته مُتعه کنه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

خدا خودش رحم کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706