2733
2734

بچه ها من میلم ب برنج کم شده وعاشق غذاهای تلیتی مثل ابگوشت بادوغ یا عدسی باترشی بودن انارم خیلی دوس دارم بنظرتون نینیم چیه؟؟الان ۱۳هفته ام کاما تهوهم ازبین رفته قبلا فقط اخرشباداشتم شدید.راستی نونخشک وماستم دوست میدارم😍اب اناردوس دارم.اشتهامم مثل قبل زیاده کم نشده خیارم دوست دارم

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

دوغ ‌ انار   خیار  دوس داشتم  پسمل .

البته  تهوع  سر هر دوتا  بچه هام  داشتم‌

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

دوستم دوغ و خیار زیاد میخورد دختر بود خیار نمک میزد میخورد

مامانمم سر خواهرم عاشق دوغ و ماستو اینا بود

من خودم فقط شوری میخوردم خیلی شور هااا بعد فقطم به انگور و گلابی ویار داشتم عاشقشون بودم بچم پسره

من عاشق ماست و دوغم مخصوصا ماست و خیار  و غذا های تیلیتی مثل آبگوشت حتی آب مر رو هم با نون دوست دارم نینیم دختره 

ولی اصلا به این چیزها نیست بدن هر کی با بقیه فرق داره 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

من حامله ام ، اوایل فقط دلم به آب دوغ خیار میرفت اش و به قول تو غذاهای تلیتی، الان هنوزم عاشق دوغ و ماستم

ولی بچم پسره، ویار هرکس با بقیه فرق داره 

تازه من عاشق هله و هوله و میوه هم هستم 

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
2706