2733
2734
عنوان

تجسم تجسم تجسم😍😍😍یه بار دیگه از تجسم معجزه دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1471 بازدید | 43 پست
ببین باید به خاطرات خوب و کارای خوبی که باهم کردین فکر کنین و به این باور تو مغزت برسی که عشقت بالاب ...

ممنون عزیزم وقتی ناامید میشم چیکار کنم؟وقتی خوابشو میبینم واقعا حسش میکنم مدارا متفاوت باشه ینی چی نکنه مدارامون متفاوت باشه😞

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدیشب نامه سپاسگزاری روشروع کردم خودمم ازاینکارای عجیب میکردم فکرمیکردم مخصوص خودمه مثلا بانقاشی کشیدن چیزی که میخاستم ولی جایی که میزاشتمش خیلی مهم بودانقدماشین کشیدم وبقیه روماشین دارکردم که نگوجذب بقیه میشد

حمدوسپاس پرورگارم 
ممنون عزیزم وقتی ناامید میشم چیکار کنم؟وقتی خوابشو میبینم واقعا حسش میکنم مدارا متفاوت باشه ینی چی ن ...

یعنی کلا انرژیتون باهم فرق داشته باشه و برای هم ساخته نشده باشین..ولی خوب این مورد کم پیش میاد چون قبلا یه بار بهم رسیدین این نشون میده که تقریبا مداراتون یکیه. سوال اولم که من نمیتونم بگم باید خودت پیدا کنی چه کارایی خوشحالت میکنه و اونارو انجام بدی تا فکر منفی نکنی تنها راه خلاص شدن از ناامیدی نداشتن فکرای منفیه...مثلا یکی با نقاشی حالش خوب میشه یکی با اب دادن به گلا یکی با بارون یکی با موسیقی...و نوشتن شکرگزاری هم خیلیی تاثیرداره

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2728
تو برای من میتونی تصور کنی؟؟ 

خوب سوالت کلی بود باید یه سری توضیحات بدی درخواست دوستی بده قبول کنم ولی امشب نه فردا بیزحمت کمی توضیح بده ببینم میتونم یا نه

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
خوب سوالت کلی بود باید یه سری توضیحات بدی درخواست دوستی بده قبول کنم ولی امشب نه فردا بیزحمت کمی توض ...

میشع برا منم این کارو بکنی لطفا

یعنی کلا انرژیتون باهم فرق داشته باشه و برای هم ساخته نشده باشین..ولی خوب این مورد کم پیش میاد چون ق ...

مرسی گلم نوشتن شکرگزاری چجوریه

میشع برا منم این کارو بکنی لطفا

اوکی شمام درخواست دوستی بده ولی من قول نمیدم و فک نکنمم که بتونم همچین کاری انجام بدم 

2738
اوکی شمام درخواست دوستی بده ولی من قول نمیدم و فک نکنمم که بتونم همچین کاری انجام بدم 

باشه گلی کی بهت بگم فردا؟

مرسی گلم نوشتن شکرگزاری چجوریه

اول ده تا از داشته های مهم زندگیت (قرار نیست خیلی بزرگ باشن حتی میتونه یه چیز ساده هم باشه) مینویسی و خدارو بابت داشتنشون شکر میکنی مثلا مینویسی خدایا شکرت که خانواده ی خوبی دارم یا خدایا شکرت که زندگی اسونی دارم یا مثلا خیلی ساده تر خدایا شکرت که دوسال پیش تو فلان امتحان نمره خیلی خوبی گرفتم ...بعدش شروع میکنی خواستتو در غالب داشتت مینویسی مثلا خدایا شکرت که منو عشقم کنار هم خوشبختیم یا خدایا شکرت که زندگی شیرینی با عشقم دارم و هرکدومو ۳،۴ بار بنویس و یه بارم از روش بخون حواست باشه جمله هات حاوی کلمه های منفی نباشه چون انرژیش منفیه مثلا ننویس خدایا شکرت که دیگه با عشقم دعوا نمیکنم

باشه گلی کی بهت بگم فردا؟

اره عزیزم امشب کاردارم

2706