2733
2734

بذار پسرم بزرگ شه مردشه بگم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بنده یک عدد تیری با یه مرد مردادی ازدواجیدم و باهم نمیسازیم دوستمم اینطوریه ولی درکل ماه تولد ربطی نداره ب اخلاق و انسانیت

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

مادر من مردادیه اصلا عصبانی نمیشه خیلی آروم و خیلی با محبت و ارومه . عاشقشم قربونش برم فرشته ست 

داداشم مردادیه با اینکه مهربون و آدم خوبیه ولی  زود عصبانی میشه و بد عصبانی میشه

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2738

مرد یا زن؟😅

من خودم مردادیم

هر چی فک میکنم  ی چی بگم ک پز نشه نمیشه😁😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من خودم بسیار ریلکس و بیخیالم اما یهو منفجر میشم طرف فکرشم نمیکنه من یهو عکس العملم این باشه😑😄

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
بنده یک عدد تیری با یه مرد مردادی ازدواجیدم و باهم نمیسازیم دوستمم اینطوریه ولی درکل ماه تولد ربطی ن ...

چرا واقعا بخاطر چی 

من بهش گیر میدم اونم عصبی میشه شدید 

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

عصبانیتمم ناجوره😂😂😂ازونا ک خون جلو چشاشونو میگیره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706