2737
2734
عنوان

واقعا از طرز فکر این مردم نمیشه سر دراورد

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 63 پست

فقط آه افسوس 😑😐😒🙁

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌ که همه‌ جا گفتم‌ انشالله به حق فاطمه زهرا 

بیشتر بیاد پایین‌ با کله‌ سقوط‌ کنه 

به حق علی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

خواهر گاون دست خودشون نیس

نمیدونن اگه گرون بشه از اون طرف دهن خودشون صافه

ببخشید با این صراحت میگم😐

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
مشکل اینه که بالارفتن دلار و طلا منفعت نیست 

برای ما نیست ولی برای بعضی ها هست هرچند موقتی و محدود

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

انشالله که وضع مملکت اونقدر خوب بشه وهمه اونقدر پولدار بشن که هرچی دلشون خواست بخرن بدون نگرانی تورم هم ازبین بره وهمه ی مردم خوشحال وشاد باشن حتی بیشتر از گذشته ها 

2706