2733
2734

میبینم یک روز طلا افت کرده و عوض اینکه یه کم خوشحال باشیم که شاید یه کم وضع بهتر بشه همه به استرس افتادن که سودشون پریده 

تاپیکارو میبینم لجم درمیاد

اخه چرا اینقدر منفعت طلبی غیر عقلانی شایع هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه اون موقع هم که میرفت بالا هی شروع کردن به خریدن

از ماست که برماست

من که هر تاپیکی رفتم گفتم طلای بالای۲۰۰ت خریدن نداره اصن

کسی زیر بار نرفت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

حالا حمله میکنن میفروشن دوروز دیگه گرون بشه باز ناله هاشو میان میریزن سر ما فازشونو درک نمیکنم

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

جانا سخن از زبان ما ميگويي

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

واقعا منم ازشون ناامید شدم

راسته که میگن دولت ها زاییده تفکر ملت ها...

ازماست که برماست

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

ایشالا که بیاد رو صد هزار کی بدش میاد!!!

ولی دلتون رو خوش نکنید به این افت الکی

دوباره میره بالا

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706