2733
2734
عنوان

دندانپزشکی اگه دانشجو هستین یا اطلاع دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 21 پست
والا من انگلیس مدنظرمه یه امتحان داره و بقیش راجب خودت باید بگی میترسم بمونم ایران اونایی که سهمیه د ...

انگلیس که دیگه پذیرش از ایران نداره،الان دو ساله تقریبا  چجوری میخوای بری؟

تازه پذیرش گذاشته برای ایران؟

اون امتحانه ک هست کسی رو نمیندازن فقط تعیین سطحه ک بدونن کالج لازم داری یا ن 

تنها کشوری ک امتحانش سخته و باید حتما بخونی و قبول شی المانه بقیه فقط تعیین سطحه 

منم برای انگلیس تا جایی که پیگیری کردم اخرین بار گفتن از ایران دیگه پذیرش نمیکنن

گاهی فقط خودت میدونی چقدر اون آدم سابق نیستی...
انگلیس که دیگه پذیرش از ایران نداره،الان دو ساله تقریبا   چجوری میخوای بری؟ تازه پذیرش گذاشته ...

نه تا دو سال پیش که پذیرش میگرفتن حالا باید باز بپرسم اگه بتونم که عالیه شما اونی رو میگی که مثلا تعیین سطح کنن که نیاز هست دوره A-level رو بگذرونم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگلیس که دیگه پذیرش از ایران نداره،الان دو ساله تقریبا   چجوری میخوای بری؟ تازه پذیرش گذاشته ...

عزیزم من خیلی دوست دارم با شما در ارتباط باشم درخواست دوستی من رو قبول کن من یه سری سوال دارم❤

فقط میدونم دندانپزشکی عالیه، حتی از پزشکیم بهتره. دوستم آخه دندانپزشکی دولتی میخونه ،در موردش کمابیش بهم اطلاعات داده.

حتی اگر وضع مالیت خوبه آزاد دندان بخون، ولی دولتی یه رشته بدرد نخور و بدون آینده رو نخون.

.
2731
فقط میدونم دندانپزشکی عالیه، حتی از پزشکیم بهتره. دوستم آخه دندانپزشکی دولتی میخونه ،در موردش کمابیش ...

نه من بیشتر میخوام بدونم دندونپزشکی ایران پذیرش راحتتره یا خارج

و اینکه ارزش داره برم

نه من بیشتر میخوام بدونم دندونپزشکی ایران پذیرش راحتتره یا خارج و اینکه ارزش داره برم

پذیرشش ایران ک دوستم میگفت خوبه.خیلی تعریفشو میکرد

ولی در مورد مقایسه با خارج از کشور باید با اونایی ک رفتن مشورت کنی

.
نه تا دو سال پیش که پذیرش میگرفتن حالا باید باز بپرسم اگه بتونم که عالیه شما اونی رو میگی که مثلا تع ...

خدا کنه پذیرش کنن من با زبون مشکل دارم فقط جایی میخوام برم که انگلیسی زبون باشن ولی هر وقت پرس و جو کردم گفتن دیگه از ایران پذیرش نداریم 😔

اون ازمونو ک ازت میگیرن (همه ی ازمونا ب جز مال المان)اگه اوکی بدی لازم نیست کالج بری و مستقیم وارد دانشگاه میشی ولی اگه از یه حدی پایین تر باشه حتما باید وارد کالج بشی یک سال باید اونجا بخونی حتما باید نمره قبولی بگیری تو کالج و بعد وارد دانشگاه بشی 

۹۰درصد ازمون اولو خوب نمیدن میرن کالج تو کل دور و بری های من فقط یه نفر مستقیم وارد دانشگاه شد همه به جز اون یه نفر رفتن کالج ،امتحانا و درسای کالجم سخت نیستن اکثرا قبولن 

بین کشورا مدرک و اموزش مجارستان ام عالیه ،تو دوره کالج ک پایتختن همه لازم نیست حتی مجاری بلد باشی و بعدا ک وارد دانشگاه میشی اگه بوداپست نباشی و مجبور بشی بری بقیه شهرا حتما باید مجاری یاد بگیری 

گاهی فقط خودت میدونی چقدر اون آدم سابق نیستی...