2733
2734
عنوان

چطوری صبور باشم😶☹️💫

252 بازدید | 8 پست

خانوما ی سوال 

چطوری صبرم رو زیاد کنم 

اصلا صبر و حوصله در وجود من نیست 

اصلاااا ☹️☹️

فقط ی روز پارسال بستری بودم بیمارستان چون مسموم شده بودم زمین و زمان رو به هم آورده بودم تا آخرش گفتن برگه رو امضا کنید با رضایت خودتون مرخص بشید😐😁🙁

یا الان 3 ساله میرم زبان هر روز میرفتم تو دفتر میگفتم میخام زود تر تموم بشه تافلم رو بگیرم من نمی تونم صبر کنم تا 7 سال🙁بردنم رو کلاسای فشرده روزی 200 تا کلمه باید حفظ میکردیم کشش نیاوردم رفتم رو همون روال قبلی 😐

یا الان عاشق ویالنم که به صورت حرفه ای برم کلاس امروز رفتم آموزشگاه استاده همون اول فهمید من حوصله و صبرم صفره گفت ویالون رو 2 سال نشده ول میکنی ی ساز راحت تر انتخاب کن😑☹️

اینا ی کمیش بود اصلا صبری تو زندگیم نیست به نظرتون چیکار کنم صبرم زیاد بشه 😶😇❤️

از همه مهربون که راهکار میدن متشکرم🤩❤️😗

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

صبر داشته باش😐😂به مرور زمان صبور میشی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم من کلا صبورم از اول اینجور بودم ب بابام رفتم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
من مثل تو بودم سر این بی صبریم‌یه بلاهایی سرم‌اومد که الان صبور شدم مثلا ۴ ساله ازدواج کردم همسرم تن ...

ایشالا زودتر کارات جور بشه بری😍😇💎

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738