2733
2739
عنوان

خواستگار هوسباز

3758 بازدید | 58 پست

دوهفته پیش تو اولین برخورد خواستگاری کرد اما با هم فعلا صحبت می کنیم و میگه اشکالی نداره دختر و پسر در مورد سلایق جنسی هم صحبت کنن وحالا دوروزه جوابشو ندادم لجم گرفته داره زیاده روی میکنه ازرطرفی دوسش دارم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواستگارِ عاقل

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2738

خب بایو صحبت بکنید بالاخره که میخای بری زیر یه سقف پس کی صحبت بکنه بدبخت  دست درازی ک نکرده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بله اصلا حرف زدن دختر پسر قبل عقد چه معنا داره ایکارا چیه😐

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

اگر خواستگاری رسمی اومده

حرفاش در حد شناخت سلیقه هاتونه اشکالی نداره

بالاخره باید ببینی ازین نظر هم جورید یا نه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706