2726
عنوان

چیکارکنم؟!!خواستگارم........

560 بازدید | 66 پست

دوس پسرم که خواستگارم هست توشهر خودشون خونه خیلی خوبی داره .کار وماشینم داره‌اما من دلم نمیخواد ازشهرخودمون برم بش گفتم اگه میخواد باش ازدواج کنم باید بیاد شهر ما...اون حرفی نداره اما اگه بیاد خونه شو باید بفروشه اینجا یا اجاره کنه یا یه خونه ی خیلی نقلی میتونه بخره وکارشم‌از دست بده ..شمابودین چیکار میکردین میرفتین از شهر خودتون؟!

کاربرسابق هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارع میرفتم 

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

خدایی من بودم میزدم دهن دختره رو خورد میکردم تو این شرایط مزخرف اقتصادی😂

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
اره

سلام فاطمه خانممم گل چطوری خوبی😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

معلومه که میرفتم، تو این وضع اقتصادی فکر کردی چقد باید رهن واجاره بده مخصوصا وقتی کارشو از دست میده، شما باید خودتو با شرایط وفق بدی

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
2706